Сестра вважає, що їй всі родичі та друзі повинні допомагати. Адже вона багатодітна мати! Чесно, мене вже дратують такі безвідповідальні мамаші!

Знаєте, як то кажуть “в семье не без урода”. Такою виявилася моя двоюрідна сестричка Віка. Я навіть не можу сказати, що в її голові є капля розуму, бо це буде брехня.

Так, як Віка була найпершою онучкою, донечкою та племінницею в нашій родині, її любили всі без вийнятку. Бабусі, дідусі та батьки постійно засипали її дорогими подарунками. І от у 10 років мали вже перші проблеми. Через те, що Віці дозволяли їсти багато шоколаду, вона мала ожиріння та висипання на шкірі.

Але мова піде не про прищі. Зараз віці 25 і вона нещодавно наробила 4 дитину. Але мені її малюків щиро шкода, бо я розумію, що їм попалася справжня горе-мамашка.Отож, першого малюка Віка народила у 18. Тоді відрахувалася з 1 курсу і почала сидіти з дитиною. Її батьки (мій дядько та тітка) купили молодятам в кредит квартиру. І самі майже 5 років повертали борги, довелося навіть на заробітки їхати.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Муженьок Віки, Костик, стабільної роботи не мав. То він таксує, то возить продукти на доставку чи десь працює охоронцем. Але більше допомоги було якраз від батьків та від нашої бабусі. Вона постійно приходила до Віки, аби поняньчити правнучку. Звісно, щоразу приносила домашні котлетки, борщик, голубці, вареники та ще багато судочків з готовою їжею.

І сестра зрозуміла смак цього безтурботного материнства, тому почали плодитися, як ті кролі. 3 місяці тому сестра народила 4 дитину, донечку Марту.

Деякі речі залишилися від старших дітей, але вони зношені, десь підшиті, колір вицвів, малюнки стерлися. Іграшки так само, зламані, поремонтовані скотчем або супер-клеєм.

Ну і от мало того, що Віці допомагають батьки, бабуся, то вона вирішила, що моя мама і я повинні так само долучитися до цієї благодійності. Моїй донечці зараз рік і 3 місяці, деякі її речі віддала для Мартусі. Ще поставила гризунці, ковдрочку, взуття, мобіль та радіоняню.

Пошепки

Думаєте, Віка сказала мені “дякую” чи “спасибі”? Звісно, ні. Повернула всі речі, бо бачте, не хоче дитину у “ношене лахміття”:

– Твій чоловік при грошах, а на мою дитину жаліє? То така ти мені родичка?

Так, мій чоловік має власний бізнес і навіть пропонував її чоловікові працювати на фірмі. Але Костик відмовився.

– І що? Сама піди і зароби гроші на дитину. Чи тобі купити в аптеці засоби контрацепції?

– Та як ти взагалі смієш таке про мене казати?!

І після цього випадку я стала для родичів ворогом. Однак, не розумію одного. Чому деякі жінки плодяться, наче свиноматки на фермі, та не думають про фінансове становище дитини, а сподіваюся на допомогу інших людей.

Так, в кожного з нас є проблеми і треба допомагати. Але це вже заходить за межі адекватності! Тому таких жінок я називаю “безтурботні свиноматки”. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector