Сестра зібралась заміж за шахрая. Однак я змогла відкрити їй очі…

Маю я старшу сестру і здавалося б, старша і розумніша, однак це зовсім не так. Перший шлюб у неї не склався, але від того недоумка чоловіка мала вона чарівну донечку Марічку. Я думала, що після всього, що вона пережила більше не вскочить у якісь неприємності та нарешті розпочне нормальні стосунки. Вочевидь я помилялась.

Якось прийшла додому вона така щаслива та розповіла, що зустріла чоловіка мрії.

– Мені здається він ідеальний, саме той, що мені потрібен! — захопливо говорила сестра.

– Він вже був одружений? — почала запитувати я.

– Ні, він шукає одну жінку на все життя — відповіла Олеся.

– А чим займається?

– Має бізнес, але поки не розповідає мені про нього, бо лиш розпочав і боїться, що нічого не вийде. Йому важливий результат, а не пусті балачки.

– Хм, цікаво, але якось підозріло. Добре, а житло, машину має?

– Наталя, ну що ти мені за допит влаштувала? У квартирі робить ремонт, як завершить, то покаже, а машина в гаражі стоїть. Він їздить нею тільки якщо кудись далеко. А на роботу ходить пішки, бо він за здоровий спосіб життя.

– Олеся, а ти його документи бачила?

– Ой, а з документами така історія в нього трапилась…

– То виходить, що ти по суті нічого про нього не знаєш і нічого не бачила?

Пошепки

– Ну все ти мене довела! Яка тобі різниця? Не пхай свого носа туди, куди не треба! Більше нічого тобі не розповім! — кричала сестра.

– Ну досить, дівчата! — втрутилась мама, — Доню, може ти запросиш його до нас на вечерю, ми ближче познайомимось? Я вже так хочу мати зятя доброго і щоб наша Марічка мала б батька — говорила мама.

– А це гарна ідея! — погодилась я.

Олеся запросила свого кавалера до нас і мені вже не терпілось його перевірити. Однак він бідненький раптово застудився. А я й не здивована, тому що тепер точно переконалась, що він якийсь маніяк або шахрай. Проте сестрі ніби очі замилило й вона далі йому вірить. Одного разу прийшла до мене та каже:

– Сестро, виручай! Дуже потрібна твоя допомога — говорила вона.

– Що трапилось?

– Потрібен кредит для бізнесу Дмитра, а він усе до копійки віддасть, просто зараз сам не може його взяти без документів. Чи можеш ти допомогти? 500 тисяч гривень.

– Що? Олесю, ти геть здуріла? Та тебе обманюють! Розплющ очі! Я щиро раджу тобі, адже як сестра хвилююсь, щоб ти знову дурниць не накоїла — відповіла їй я.

На щастя, Олеся послухала мене і зовсім скоро вона сама все зрозуміла. Мені вдалось вчасно її зупинити. Чи вам траплялись такі “ідеальні чоловіки”? Як ви позбувались таких?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector