Сестри-близнючки, які важили 266 і 274 кг схудли до невпізнання

Зазвичай, люди починають діяти лише тоді, коли виникає загроза їхньому життю. Сьогодні ми хочемо вам розповісти про двох сестер, які важили понад 250 кг і захотіли схуднути.

Кенді і Бренді страждали від зайвої ваги з самого дитинства. Матір та батько не слідкували за раціоном дітей, тому дівчата часто харчувалися фастфудом та солодощами. Батьки взагалі не звертали уваги на малюків й займалися своїми справами, а дівчата намагалися знайти відраду в їжі. 

Неправильне харчування призвело до того, що підлітками сестри вже важили понад 100 кг кожна.

Пізніше у Кенді і Бренді стався конфлікт з батьками і дівчата з’їхали від них. Влаштувалися продавцями у фастфуд, і таке самостійне життя лише погіршило їхнє здоров’я. Самопочуття погіршувалося з кожним днем, дівчатам було все важче виконувати звичні щоденні завдання, вони стали дуже неповороткими. 

Коли вага кожної стала перевалювати за 250 кг вони вирішили звернутися по допомогу в популярне ток-шоу «Я важу 300 кілограмів».

Цей період в житті дівчата згадують, як найтяжчим. За них взялися фахівці: дієтологи прописали дієту, з дівчатами працювали психологи та тренери. Двоє дівчат хотіли схуднути, але так важко було змінити свій звичний спосіб життя. Правильно говорять, що найважче боротися з самим собою. Згодом кілограми почати танути, але за медичними показаннями жінкам довелося зменшити шлунок. Бренді легко перенесла цю операцію, а Кенді ледь не втратила життя через хворе серце, але все обійшлося.

Навіть після закінчення шоу дівчата продовжують відвідувати спортзал та слідкують  за своїм харчуванням. Зараз у них присутній лише один страх — щоб знову не набрати вагу та не повернутися до попередніх форм. Бренді, до речі, після телепрограми одружилася та вже народила дитину. 

Кенді ще не хоче одружуватися. Дівчина говорить, що найближчим часом хоче подорожувати й просто насолоджуватися життям. 

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: