– Сестричко, привітай мене, я вагітна! – Але хто ж тато? – Послухай, лиш не ображайся, але маю зазнатися

Своє кохання я дуже довго шукала. Все тому, що раніше мені не до того було. Я фанатично вчилась, батьки мене з дому не могли випхати. 

 – Доню, всі дівчата на танці ходять, а ти за книжками цілодобово.

 – Я не хочу на танці

 – Тобі треба з однолітками спілкуватися, з хлопцями.

 – Не цікаво мені з ними.

У мене й справді не було нічого спільного з однокласниками, й друзів особливо не було. Лише згодом в університеті почувалась нормально в компанії. Але продовжувала вчитись. Згодом поїхала на стажування в Німеччину, а повернувшись, знайшла гарну роботу.

Тоді й познайомилась з колегою. Максим був душею компанії, гарний і успішний. У свої 28 років я закохалась вперше, і так, наче підліток, до нестями. Два роки ми зустрічалися, а потім одружились. На той момент я вже мала власну квартиру й автівку. Це був шлюб цілком успішних і дорослих людей.

Та Макс хотів, аби я трохи пригальмувала з роботою, стала більш сімейною, м’якою, а я так не могла. І з дітьми поспішати не хотіла. Нащо все псувати, жили ми добре, подорожували. 

Та одного дня зателефонувала мама з проханням:

 – У твоєї сестри курси в місті, можна вона у вас поживе місяць?

Щоб ви розуміли сестра Наталка молодша за мене на 12 років. Вона моя повна протилежність. Вчитися ніколи не хотіла, навіть вступати у виш відмовилась. Натомість записалась на якісь курси бровістів. 

Я погодилась, все ж рідна сестра. Якби ж тоді знала, що з цього вийде. Сестрі в мене сподобалось. І вона залишилась і надалі. Я не знала, як пояснити, що це не найкраща ідея. Мама вмовляла не виганяти Наталю. Вона ж після курсів хотіла в місті роботу знайти. І ось за пів року одного вечора сестра мені зізналась:

 – Послухай, я вагітна?

Пошепки

 – Як? Невже в тебе хтось є?

 – Ти лиш не ображайся! Від твого чоловіка. Ми кохаємо один одного.

 – Як давно? Чому я цього не помітила.

 – Наші стосунки почались мало не відразу. Це була пристрасть.

 – Забирайся з моєї квартири! – Як? Ти мене виженеш? Вагітну?

 – Звичайно! І Макса теж забирай. 

Наталка в сльозах пішла збирати речі. Тоді прийшов Макс і все це побачив. Почав пояснювати, що кохає мене, а сестра його просто звабила. Я йому вірила, але пробачати не збиралась. Виставила їх обох.

Наступного дня мені зателефонувала мама:

 – Як ти могла? Вагітну сестру вигнати? А якщо із нею щось станеться.

 – В неї є Макс, подбає! Треба було головою думати, як до мого чоловіка в ліжко лізла. А вас вітаю! Нарешті матимете онука!

Після того я не хотіла спілкуватися ні з ким. Вважаю, що ненька теж винна в цій всій ситуації. Вона вмовила мене прихистити сестру, та й виховала її такою теж вона.

Скажіть, невже мені варто остаточно порвати усі стосунки з рідними? Як би ви зробили?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector