– Шановні, не хочете за проїзд платити – то я вас провчу добряче! – крикнув водій. Після його вчинку всі пасажири були приємно здивовані!

Я живу в селі, але щоранку доїжджаю автобусом до Львова на роботу. Дорога не далеко, тільки 25-30 хвилин. Тим паче, що автобус їде аж до кінцевої зупинки до “Скрині”, де я працюю. 

Водія добре знаю, це такий тихий та вихований дідусь. І решту порахує правильно, зупиниться, де треба, не хамить пасажирам. 

І от вчора ввечері я поверталася пізно додому, ледь встигла на останню маршрутку. На одній зупинці до салону увійшла дуже така своєрідна компанія – 3 чоловіки та 2 жінки. Вони голосно реготали, мужики розказували вульгарні анекдоти, а жіночки хихотіли. 

Коли йшли в кінець автобуса, то одній бабусі ногою перечепили сумку, а там ж були яйця:

– Ну обережніше, шановний!

– Тьотю, ну що ви тут розкудкудакалися. Ви уважніше за своїми яйцями слідкуйте. 

Водієві вони, звісно, нічого не дали за проїзд. Але коли всілися, то одразу дістали чекушку та почали її розписати. Я б не дивувалася, якби на їх місці були підлітки. Ну діти, що з ним взяти?

Однак, це були дорослі люди, ну десь за 30 років точно. У такому віці треба знати якісь норми поведінки, а не поводитися, як справжнє бидло.

– Так, задній ряд, ану передавайте за проїзд, – крикнув водій. 

– А в мене посвідчення інваліда. 

– Яке ще? 

Пошепки

– У мене мізинця нема на нозі. Роззутися та показати? 

Чоловіки та жінки так сміялися, ледь чекушка з рук не випала. Тоді водій зайшов до салону:

– Слухай, ти або плати за проїзд, або виходи геть. 

– А в мене грошей нема. От, можеш кишені обшманати та перевірити. 

І тоді сталося неймовірне – водій (нагадую, що це літня людина) взяв за шиворіт того чоловіка та кинув його на підлогу. Інший пасажир одразу почав заступатися за свого товариша, але зазнав фіаско – дідусь вліпив йому з кулака в око, що той аж на сидіння впав. Дамочки запищали з переляку, а 3 чоловік просто застиг від страху

– Я з вами гратися не збираюся. Не дійде словами – то дійте кулаком. Або виходите з салону, аби передаєте за проїзд гроші!

Звісно, компанія одразу вибігла з автобуса, одна панянка ледь на підборах не пхала на сходах. 

– Ну от як треба з хуліганами. Все-таки руки пам’ятають ті часи!

– А де ви так битися навчилися? 

– Тю, так я колись боксом займався. Але через травму завершив кар’єру. Зате он маю розвагу  на пенсії, катаюся туди-сюди. 

Знаєте, от побільше б таких водіїв треба мати в автобусах. Може, тоді поменшає таких безсовісних пасажирів та все буде добре! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector