Щастя — це вибір: ви можете бути щасливими вже сьогодні

Щастя — це не матеріальні речі чи події, це те, що відбувається з нами тут і зараз.

Ми самі обираємо чи бути щасливим в цю хвилину, чи продовжувати чекати сприятливого збігу обставин, і, лише після цього сподіватися бути щасливою людиною.

Більшість людей так і вибирають, сидять і чекають, поки настане сприятливий момент, додадуть зарплату, закінчиться криза, куплять машину, будинок добудують, і так далі. Ось тоді вони й будуть щасливими. Цих людей не потрібно засуджувати, адже вони зробили власний вибір.

Але є ще інший підхід до щастя. Навчитися бути щасливим тут і зараз. Ось прямо цієї миті, візьміть і увімкніть в собі стан ЩАСТЯ. Зробіть цей простий, але дуже важливий вибір.

Не треба шукати приводу, не треба аргументувати причину.

Річ у тому, що ми всі можемо не просто хотіти щастя, а бути щасливими. Однак вам потрібно вибирати сьогодні й кожен день саме цю опцію, а не придумувати собі нові проблеми й не зациклюватися на них.

Оточуйте себе людьми, які підіймають ваш настрій, коли ви відчуваєте себе пригнічено. 

Насолоджуйтеся кожним новим днем, який дарує вам безліч можливостей. Витрачати їх на сум, проблеми, заклопотаність буде нерозумно. 

Змініть напрям свого мислення, навчіться бути оптимістами. Вибір бути щасливим чи ні залежить лише від вас. Ви можете все життя гнатися за успіхом й так і не відчути те, що робить вас щасливим. 

Не спілкуйтеся з тими людьми, які вам неприємні, не робіть те, що вам не приносить задоволення. Любіть і будьте коханими!

Ви вважаєте себе щасливою людиною?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: