Щастя всередині нас: мудрі уроки від психолога Дон Глускіна

Сьогодні ми хочемо з вами поділитися порадами психолога Дон Глускіна. На свої 37 років вона склала список з порад, чого навчило її життя і вирішила розповісти їх іншим людям. Можливо, когось це надихне на зміни.

1. Потрібно припинити шукати щастя, адже воно живе всередині нас. Ми думаємо, що новий автомобіль, нова посада чи похвала зробить нас щасливими, але замість того, щоб шукати щастя зі сторони, слід просто заглянути всередину.

2. Не потрібно зациклюватися на жахливих ситуаціях в житті, просто слід дякувати і за хороше, і за погане. Потрібно відчувати вдячність просто за життя, адже це вже великий дар.  

3. Життя зміниться тоді, коли людина міняє свій світогляд. Якщо ви по-іншому почнете сприймати ситуацію, то і ваші відчуття зміняться. Коли ситуація викликає у вас відчуття болю, страху, образи — спробуйте глянути на неї з іншої сторони.

4. Робіть щасливими себе, адже намагатися ощасливити всіх навколо просто неможливо. Головне — залишатися вірними собі. 

5. Навколишнє середовище — це віддзеркалення того, що у нас всередині. Те, що нам подобається в інших, ми любимо і в нас самих. Якщо нас засмучують вчинки інших людей, можливо, слід звернути увагу на себе.

6. Немає випадкових зустрічей — кожна людина в нашому житті виконує певну роль, функцію, і потрібно лише зрозуміти,  чи ця людина подала вже урок і можна її відпустити, чи вона залишиться з нами назавжди. 

7. Не втрачайте віру в свої сили. Ви зможете все, Всесвіт обов’язково допоможе, просто потрібно вірити. 

8. Не слід акцентувати увагу на речах, які вас засмучують, зазвичай вони не варті цього. Не приймайте все занадто близько до серця. Якщо вас образили інші люди — це не має стосунку до вас самих, зазвичай це відображення того, що відбувається в їхньому особистому житті.

9. Якщо ви відчуваєте сум, то ідіть в парк. Прогулянка на свіжому повітрі — панацея від поганого настрою. Ніщо краще не очищає голову від негативу. 

10. Ображають людей лише ображені на життя люди. Не слід злитися на них, краще навпаки — пожаліти та любити. Адже любити кривдників можна і на відстані. 

11. Ви можете вилікувати свою душу тоді, коли зрозумієте, де знаходиться рана. Потрібно визнати, що ви відчуваєте біль, образу, страх, тривогу і зрозуміти, що спричинює ці відчуття. Не бійтеся емоцій та не тікайте від них, дивіться їм в очі і тоді ви зможете побороти дискомфорт. 

12. Не варто постійно прагнути ідеалу, адже в нашому світі немає перфекціонізму. Ця ілюзія заважає жити звичним життям та насолоджуватися тим, що ми маємо. Просто розслабтеся і отримуйте задоволення від життя.

13. Навчіться жити тут і зараз. Не слід надто концентруватися на цілях та бажаннях, адже  щастя в моментах, а не в результатах. Світ дивовижний, коли ви йдете по ньому з широко відкритими очима.

14. Цініть себе та свою працю, а ще не забувайте святкувати власні перемоги. Це допоможе вам відчути смак життя. 

15. Навчіться пробачати, адже це потрібно вам. Образа спалює душу і пригнічує все те, що дарує нам відчуття щастя. Коли ви пробачаєте, пам’ятайте, ви робите це заради себе. 

16. Не нехтуйте своїм  внутрішнім голосом. Інтуїція може врятувати від багатьох неприємностей, тому дослухайтеся до власного серця — воно вкаже вам правильний шлях. 

17. Говоріть «Так!» Всьому тому, від чого сяють ваші очі. Говоріть непримиренне «Ні» всьому, що вас не цікавить, або на що у вас немає часу. Час – найцінніший ресурс, який не відновлюється. Витрачайте його розумно.

18. Іноді ми переростаємо дружбу. Це не означає, що ми друзі погані. Просто наші шляхи розходяться. Збережіть їх у своєму серці, але якщо вони починають вас ображати або стримувати, значить прийшов час встановити дистанцію і відпустити вашу дружбу.

19. Кожен з нас володіє внутрішнім сяйвом, яке може запалити ще тисячі сердець. Кожен з нас яскравий та унікальний, тому потрібно підтримувати іскорку у власних очах, не відкидайте тінь чужих суджень, збережіть себе, щоб бути променем світла для інших. 

20. Вмійте сприймати все розважливо, не слід бути надто серйозними. Те, що турбує вас сьогодні, завтра вже не буде мати такого значення, а через декілька днів ви взагалі про це забудете. Розважайтеся та використовуйте момент для позитивних емоцій.  

Чи згодні ви з цими правилами?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: