Ще одна «жертва» королеви Єлизавети: в чому винна Кейт Міддлтон?

Між принцом і королевою розгорівся конфлікт, причиною якого стала вагітна Міддлтон.

Всім давно відомо, що герцогиня Кембриджська вагітна третьою дитиною. Погане самопочуття і сильний токсикоз позбавляють Кейт можливості з’являтися на публіці з такою ж регулярністю, як раніше. Через це між принцом Вільямом і королевою Єлизаветою II розгорівся конфлікт.

Королева на дає спуску невістці: Кейт попросила про тимчасову «відпустку», але Єлизавета II вимагає виконання всіх обов’язків, покладених титулом на тендітні плечі дівчини.

Принц Вільям вважає, що бабуся вкрай несправедливо ставиться до його вагітної дружини, адже герцогиня хоче займатися вихованням дітей, що важливо. Але тоді їй доведеться набагато рідше з’являтися на публіці. Цей факт просто виводить з себе британську королеву.

Кейт Мідлтон і принц Вільям з дітьми

«Єлизавета II в люті від того, що майбутня королева Великобританії хоче менше працювати», — повідомляє західне видання «Life & Style». Але найдивніше те, що принц зважився перечити бабусі. Він сказав королеві, що Кейт важко справлятися зі своїми обов’язками і що він повністю підтримує дружину.

Інсайдери повідомляють, що королева Єлизавета залишається при своїй думці: кожному члену її королівської раті варто серйозно ставитися до покладених на них обов’язків. Також вона сподівається, що Кейт змінить своє рішення і стане частіше з’являтися на публіці.

Vika
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: