– Ще одне криве слово про мого сина – взагалі більше його не побачите! – виказала я нарешті все свекрусі

Мамою я стала зовсім нещодавно, а дитину свою від злих очей оберігати вже стомилась. 

Народила я майже одночасно з Юлею, рідною сестрою мого чоловіка. Спочатку здавалось, що це дуже зручно: двоє дітей одного віку завжди знайдуть, про що разом побелькотіти. 

Але не врахувала я одну важливу деталь – одного із внуків свекруха любить значно більше.

Захар, син Юлі, у всьому завжди найкращий. І пішов він раніше, аніж всі діти на світі, і зубчик в нього перший виліз, як у справжнього дорослого, і говорить він у свої два і шість так, що будь-хто розуміє.

А от мій Матвій – зовсім інша справа. І говорить він не так, і ходить, і зуби в нього якісь дивні…

Довго в мене в голові не вкладалось, як так може рідна бабуся ділити онуків. Вони ж ще зовсім діти з різницею в кілька тижнів! Хіба можна казати, що хтось із них кращий? – Тетяно Петрівно, а ви б не могли мого Матвія не відсовувати вбік, коли вони мультфільми дивляться? – запитала я свекруху, коли побачила, що вона майже до дверей відсунула стільчик, на якому мій син сидів.

– Що ти таке кажеш, Віто? Він же ще малий, не розуміє нічого. Та й крутиться дуже, Захарчик через нього не може зосередитись.

Пошепки

– Ви себе чуєте взагалі? Мій син на два тижні менший від дитини Юлі Чого б це він нічого не розумів? 

– Ой, дійсно… Я і забуваю, що вони майже одного віку. Захар такий розумненький, бувають же оце такі дітки…

Терпіти далі все це в мене просто не було бажання. Я забрала свого сина і поїхала до мами. Вона каже, що я не перша, у кого таке в житті сталось. Мовляв, свекрухи онуків від доньки люблять більше, аніж від сина. Бо одних кровинка її народжує, а інших – якась там невістка.

Я чула таке і від знайомих, звісно… Але в моїй голові це все просто не вкладається. Хіба можна любити онуків з різною силою?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

А як ви думаєте, чи правда свекрухи онуків не однаково люблять?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector