Що або хто живе на нашій постелі і чому важливо змінювати її якнайчастіше

І досі не можу забути один спогад з дитинства, що постійно виринає у моїй пам’яті. Ось зима, темно, додолу паде лапатий сніг. Мама купає мене маленьку у ванній, намагаючись безупину щось розповідати, аби я не боялася води й не почала плакати.  Далі мене загортають у банний рушник і несуть до ліжка.  І все, що я бачу далі – білесенька постіль. Ще й пахне як!  І досі аж мурашки по шкірі від тієї свіжості.

Звісно, ​​тоді мама прала білизну руками, а сьогодні за це відповідає пральна машинка. Але скільки б я не прала свою постіль тепер, ніяк не можу добитися того неймовірного ефекту свіжості. Тому останнім часом почала все більше звертати увагу на ці запитання. 

Вишукана біла постіль з фактурною полосою - купити в Києві - за кращою  ціною в інтернет магазині Укргламур

Постійно змінювати постіль – завдання дуже клопітке та заморочливе. Втім, обов’язкове. Адже спочатку слід зняти старе, витріпати його, закинути в машинку, а тоді вже братися заправляти випране. А потім навіть страшно сідати на свіжу постіль.

Ось скільки маніпуляції потрібно зробити, перш ніж насолодитися чистотою та комфортом. Тому ми й лінуємося змінювати постіль щотижня. А дарма!

Постільна білизна Сіра з кантом - купити від виробника по кращим цінам |  Sleep Baby Україна

Слід пам’ятати, що гігієна – це перша запорука міцного здоров’я. Щодня ми пітніємо, бо потом виходить зайва вода, токсини і все те, що не потрібно нашому організмові. І що ж? А те, що все це залишається на нашій постелі. 

Саме через це на тканинах часто заводяться кліщі. Це неймовірно сприятливе середовище для їхнього росту та розвитку. Не дуже приємне сусідство, погодьтеся.

Ясна річ, що на око визначити ступінь забруднення білизни не так легко. Тож ми і нехтуємо базовими правилами гігієни, чекаючи, доки постіль пожовкне і почне погано пахнути.

Втім, алергологи та дерматологи рекомендують змінювати постіль щотижня. І прати її слід не менше, ніж при 60 градусах, щоб уже точно знищити всі бактерії.

Льная постель с вышивкой ЯВОРИВСКИЕ ЦВЕТЫ 2-спальная ЕВРО мод.2 - купить  Льняная постель в Киеве и Украине, выгодная цена на Льная постель с  вышивкой ЯВОРИВСКИЕ ЦВЕТЫ 2-спальная ЕВРО мод.2 в интернет-магазине по

Перший дзвіночок того, що ви усе робите правильна – чиста шкіра.

Самі дерматологи рекомендують ретельно очищати обличчя перед сном і не лягати на брудні наволочки. Так ви й постіль вбережете від забруднень і свою шкіру зробите чистішою. А якщо у вас серйозні висипання чи подразнення, то міняйте наволочку навіть два рази на тиждень.

Також основні правила, який ви повинні дотримуватися, щоб ваш сон був міцним та здоровим:

1. Не пускайте в ліжко тварин.

2. Не їжте в ліжку і не пийте в ньому напої.

3. Застилайте його одразу після пробудження.

Саме ці прості правила, о яких вам просто потрібно звикнути і які варто зробити звичкою, допоможуть вам уникнути різноманітних прикростей зі шкірою та здоров’ям.

Будьте уважними та бережіть себе!

А як часто ви міняєте постіль?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector