Що буде, якщо постійно спати без подушки?

Кожна людина обирає свою позу для сну, в якій почувається максимально зручно й комфортно. Хтось спить на подушці, а хтось без. Хтось лягає на спину, а комусь зручно на боці. Проте не всі знають, що існують правильні й неправильні пози, які по-різному впливають на наш організм та якість сну. Сьогодні ми хочемо поділитися корисними порадами й рекомендаціями. 

Правильна поза для сну

Більшість людей вважають цю позу дивною і незручною, хоча насправді у ній тіло повністю відпочиває від напруги. Потрібно випрямитися й лягти на спину. Руки й ноги мають бути рівними  й розслабленими. Важливо, щоб подушка була правильної жорсткості, адже від занадто м’якої чи занадто твердої може бути лише шкода. 

Якщо після сну у тебе больові відчуття в області шиї, то подушка може бути зависокою чи занизькою. Додатково з’являється дискомфорт у м’язах плечового поясу. 

Також незручна подушка викликає дискомфорт і не дає спокійно заснути. Через це з’являється роздратування, нервозність та слабкість. Дефіцит здорового сну виснажує організм. Якщо ви стикалися з такою проблемою, то спробуйте провести кілька ночей без подушки. Насправді це набагато приємніше, ніж здається. Зранку присутнє відчуття бадьорості, а вночі в ліжку максимально зручно.  

Улюблені пози для сну

Людям, які звикли спати на боці, необхідно бодай дві подушки для комфортного сну. Одну з них слід помістити під голову, а іншу – між ноги. Таким чином м’язи верхньої ноги не напружуються, а хребет не перевантажується. 

Якщо ви все ж хочете спати на спині, але не готові відмовитися від подушок, тоді додатково підкладіть їх не лише під голову, але й під ноги та поперек. Тіло буде знаходитися у своїх природних вигинах, що допоможе розслабитися й міцно заснути. 

Фахівці не рекомендують спати на животі, особливо тим, у кого є проблеми з хребтом чи серцем.  Щодо пози “супергероя”, то під зігнуту ногу слід класти невелику подушку. 

Цікаво, що подушки для вагітних насправді є абсолютно універсальними. Вони підійдуть усім любителям сну на боці. Обов’язково спробуйте використати цей предмет для свого сну. Не пошкодуєте!

А в якій позі ви найчастіше засинаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector