Що діти бачать у своїх мамах насправді

Діти – найцінніше, що може бути в житті жінки. Навіть коли все життя йде шкереберть, ви знаєте, що у світі є людина, для якої ви здаєтесь справжнім героєм та найліпшим другом. Ваша дитина завжди буде найріднішою та найближчою людиною. 

Ви найрозумніша людина з усіх, кого знає дитина! 

Діти з дитинства звикають до того, що саме ви наймудріша та найрозумніша людина в їх житті. Навіть коли вони подорослішають й вашого багажу знань буде недостатньо, вони все одно звертатимуться до вас за порадою та допомогою.

Для дітей ви справжнісінька Мері Поппінс! 

Вони не розуміють, як ви встигаєте прибирати, готувати, прати та ще й розважати їх цікавими забавками за один день! Вони точно вважають вас чарівницею.

Ви найкрасивіша!

Всі діти вважають своїх мам найкрасивішими, тому часто намагаються розчесати їм волосся, або намалювати губи. Виглядає це доволі кумедно, але надзвичайно мило. 

Ви кращий кухар!

Ви постійно готуєте їм цікаві та надзвичайно смачні страви. Вони ніколи не забудуть смак маминої вечері чи сніданку, тому для них ви назавжди залишитесь найкращим кулінаром на світі.

Ви можете абсолютно все!

Для дітей ви справжній супергерой, який може впоратися з будь-яким завданням. Ви можете одночасно мити посуд та відгадувати загадки. Або за декілька годин зробити ідеальну зимову композицію до школи. Хіба ж це не диво?

Ви читаєте казки краще за всіх на світі!

Читати казки вміють лише мами. Звичайно, тато може долучитися до цього процесу, проте передати всі емоції за допомогою інтонацій може лише вона. 

Ви можете лікувати поцілунками!

Ваша мама теж лікувала хворе колінко чи пальчик поцілунком? Цілюща сила любові діє навіть у дорослому віці!

Ви направляєте дітей, щоб вони могли стати особистостями

Діти – це повноцінні особистості, але саме наш приклад може повпливати на їх життя. Ми не можемо змусити дітей займатися справою, яка подобається нам, але ми можемо підтримати їх у всіх починаннях та направити на правильний шлях.

Ви давно розмовляли зі своєю мамою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Julia
Adblock
detector