Що додати до кави, щоб вона мала насичений смак і бадьорила удвічі сильніше

Напевне, ранок більшості людей починається саме з кави. Дехто навіть уявити робочий процес без неї не може. Цей напій справді бадьорить, додає енергії на день і допомагає зібратися з думками. 

А якщо ми скажемо вам, що достатньо всього однієї чашки, аби збадьоритися аж до самого вечора. Не вірите? Зате ми знаємо, чим можна суттєво посилити дію кофеїну, тим самим вберігши нервову та серцево-судинну системи. 

Отож, існує декілька способів зробити ранкову каву ефективнішою. Ви можете ознайомитися і обирати той, що найбільше вам до вподоби. 

Зменшити кількість

Як би дивно це не звучало, але й справді варто зменшити кількість споживання кави, щоб тим самим збільшити її ефективність. Чому? Тому що кофеїн викликає звикання. Тож з часом навіть три чашки цього міцного напою не даватимуть ніякого результату. Також ви можете спробувати дуже хитрий спосіб. Наприклад, перед дуже важливою подією, не пити каву кілька тижнів. Потім ефект і справді буде неймовірним. 

Не поспішайте пити каву зранку

Пів години після пробудження – час, за який організм починає приходити до тями. Активність мозку зі сповільненої починає поступово зростати. І найкраще, що ви можете зробити – дати організмові прокинутися природним шляхом. А каву заваріть не менше, ніж через годину. Так ефект від напою буде сильнішим.

Додайте в каву какао

Щоб наповнитися більшою кількістю енергії на день, рекомендуємо перед приготуванням кави додати до неї ложечку какао. Напій і справді вийде дуже смачним та ще й кількість кофеїну у чашці збільшиться вдвічі. А він уже, повірте, виконає свою роботу на відмінно. Ще й користі від такого напою чимало, адже какао покращує кровообіг.

Поспіть після кави

Як-то кажуть: клин клином. Суть цього методу полягає в тому, щоб випити кави і лягти спати. Тривати такий сон повинен не більше 30-40 хвилин. Річ у тім, що кофеїн починає діяти саме за такий проміжок часу. А ось невеликий сон допоможе організмові перезавантажитися. Таке поєднання дасть неймовірний ефект.

Насправді ж, не варто зловживати кавою взагалі. Можете звернути увагу на інші напої, які містять кофеїн, але несуть менше шкоди організмові. Наприклад зелений або чорний чай.

Тож бережіть себе і будьте здоровими!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Як часто ви п’єте каву?

Які ще рецепти для підвищення ефективності кави знаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector