Що дратує чоловіків у жінках середнього віку?

Середній вік має як свої переваги, так і недоліки. Багато жінок стоять на роздоріжжі, коли доводиться змінювати імідж чи купляти нові речі. Перед ними стоїть основне завдання – виглядати молодше, однак ні в якому разі не переборщити, щоб не мати безглуздий вигляд. На думку чоловіків є певні речі, які видають вік жінки, а інколи ще й додають зверху декілька років. Ми вирішили поділитися ними з вами.

«Чоловіча» стрижка

Зазвичай найжіночнішими вважаються стрижки з волоссям середньої та довгої довжини. Надто короткі стрижки вони вважають чоловічими, які аж ніяк не додають привабливості чоловікам. Тому якщо вам вдалося зберегти густі і здорові волосся, не поспішайте з ними прощатися.

Погані зуби

Ніщо так не старить жінку, як декілька відсутніх зубів, золоті коронки або явний карієс. Однак, ця проблема зустрічається у багатьох вельми доглянутих дам. Гарна посмішка – значно омолоджує вигляд, інколи краще, ніж косметичні процедури. 

Сумка немов на базар

А цей факт здивує багато жінок – чоловікам відверто не подобаються величезні неохайні сумки. Жінка має набагато привабливіший вигляд, коли обирає маленькі компактні сумочки. А от великі моделі в протилежної статті асоціюються лише з господарством. 

Взуття на низькому ходу

Звичайно, всі чоловіки обожнюють жінку на підборах, адже так вона має значно елегантніший вигляд. Звичайно, вони не думають про те, що жінці в такому взутті має бути некомфортно, головне – вміти притягувати до себе погляди. Пропонуємо вам оптимальний варіант – придбати комфортне взуття на маленькому каблучку – вони все одно зроблять образ ефектнішим. Найголовніше – не варто носити взуття на масивній платформі, в очах чоловіків воно має дивний вигляд. 

Погляд

Якщо ви хочете одним махом відлякати чоловіка, просто гляньте на нього оцінюючим поглядом. Зазвичай так роблять зрілі жінки, які хочуть зрозуміти, що являє собою чоловік і що він може дати їй. Тоді в чоловіка складається враження, що жінка меркантильна і намагається дізнатися про нього практично все.

Практично всі чоловіки спершу звертають увагу на зовнішність жінки, а вже потім ближче дізнаються про її характер. Хочете бути бажаними для чоловіка – залишайтеся привабливими! 

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector