– Що? Хто вона? З села? Господи, сину, ти що?! – кричала невістка, коли дізналася, з ким зустрічається Максим

Всі мої родичі за освітою медики. То почалося давно, ще моя покійна прабабуся колись працювала медсестрою в госпіталі, і кожне покоління пішла в неї.

Я сама за освітою стоматолог, маю свою клініку. Ростила сина Олега сама, адже колишній чоловік мене колись кинув. Ви не думайте, що мені це все добро на голову впало. Я трудилася, починала з самих низів. І коли син пішов у садочок, то я не була стоматологом, а працювала на базарі продавчинею. Вигризала кар’єру заради родини, аби дати Олегові все найкраще.

І от у 2000 році він мене познайомив зі своєю нареченою Анею. Знаєте, вона мені спершу не сподобалася. З освіти тільки 9 класів, вчиться на швачку в якомусь ПТУ. Сама з села, але родина у неї дуже погана. Тато колись втік, а мама з бабусею страшенно пиячать. 

Але я бачила, як Олег щиро кохає Аню. Тому не була проти їх весілля. Допомогла оплатити ресторан, вибрала Ані гарну сукню, домовилася за фотографа та виїзну церемонію. Так, у 200-х це колись вважалося чимось новим та дефіцитним. Але заради сина та невістки мені нічого не було шкода.

Після весілля молодята жили у мене, самі складали на власне житло. Та і я віддала їм деякі меблі з квартири, трохи грошенят підкинула. А вже коли народився онук Максим – то задаровувала так подарунками, що часто не було місця, куди їх ставити. 

Максимчик навчався у приватному садку, потім пішов у ліцей. Після 11 класу вступив до Польщі у Варшаву, здобув гідну освіту. Зараз разом з батьком працює в клініці як молодший помічник. Мій син Олег заробляв дуже багато в клініці і все вкладав у освіту сина. Хотів, аби він також продовжив нашу династію медиків. 

А от Аня… ну кажу як є – дуже зазналася через родинні статки. Чоловік подарував їй машину дорогу, з салону новеньку. Купував путівки їй у Єгипет, Туреччину чи Болгарію. Декілька років тому Аня захотіла відкрити свою перукарню. І це все профінансував Олег, від оренди приміщення до всіх тих інструментів та меблів. У них велика квартира, але Аня там геть не господарює. Має прибиральницю та кухарку, вони щодня приходять додому. 

Ось що з людьми роблять гроші. І чужі, при тому! 

І от, місяць тому максим познайомив нас зі своєю дівчиною Маринкою. Їй 20, вона вчиться в університеті на заочці та ще й працює офіціанткою в кафе. Сама з села, має 3 братиків та ще 5 сестричок молодших. 

– Я поки в гуртожитку живу. Всі гроші стараюся батькам віддати, аби вони братикам купили якісь іграшки. нещодавно вони приїхали до Львова, я їм екскурсію провела. 

– А твої батьки мають якийсь бізнес? Ким працюють? – перепитує Аня. 

– Тато водій маршрутки між селами. А мама продає наше молоко та сметану на базарі. 

Пошепки

Аня так скривилася, коли почула таке від Маринки. До кінця вечора вона майже не приділяла уваги дівчині, тільки з кимось голосно говорила по телефону та хихотіла. 

Максим провів дівчину до гуртожитку, я ще залишилася в Ані та Олега.

– Ну таке собі. Біднота. Що з неї взяти, скажи? Вона ж знає, що ми маємо багато грошей, клініку та перукарню. Коханням там і не пахне, кривилася невістка. 

– Анно, ну не соромно тобі таке казати? Ти згадай себе! Також з села. І батьки у тебе не були мільйонерами! 

– І що? Це було давним-давно. А зараз он, бачите, які дівчата пішли. Та вона ласа на наші гаманці, повірте. 

– А ти не була ласа?

– Ні! І взагалі, ви не рівняйте ту бідноту до мене. Я маю свій бізнес! 

От я просто розчарувалася в Ані, що словами не передати. Сидить, така пані велика, поливає брудом бідолашну дівчинку. Та якби не мій Олег, вона би далі в тому селі гній місила. 

А Маринка взагалі молодчина. І працює, і вчиться та ще й батькам допомагає. Видно, що дівчина працьовита і має добре серце. Щиро радію, що мій онук вибрав таку гарну дівчину і сподіваюся, що вже весілля не за горами. 

Аби тільки Анька їх стосунки не зруйнувала. От я до останнього буду за Маринку заступатися. 

Ви підтримуєте думку невістки Анни чи свекрухи? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector