Що краще для твого організму – імбир або куркума? Якби я знала про це раніше

Імбир часто використовують для зміцнення організму, боротьби з застудними захворюваннями та навіть для схуднення. Що стосується куркуми, вона також є надзвичайно корисним продуктом, який часто включають у склад різноманітних масок та лікувальних засобів. Пропонуємо вам розібратися, який з цих продуктів є кориснішим для нашого здоров’я.

Імбир

Імбир містить в собі величезну кількість вітамінів та мікроелементів. Для прикладу, в ньому можна знайти велику кількість вітаміну В6, вітаміну С, магнію, кальцію, цинку, фосфору, заліза та міді.

Цей продукт сприяє засвоєнню вітамінів та мінералів, що робить його надзвичайно корисним продуктом для наших кісток, а також у боротьбі з анемією. Завдяки своїм антибактеріальним властивостям може ефективно боротися з хвороботворними мікроорганізмами та інфекціями. Окрім того, імбир стимулює обмін речовин та покращує травлення. 

Часто імбир використовують для запобігання виникнення пігментних плям та проблем зі шкірою. А ще, він ефективно знімає запалення й лікарі рекомендують вживати його тим, хто страждає від артриту. 

Куркума

Куркума не відстає від імбиру. Вона також містить в собі вітамін В6 та вітамін С. Варто зазначити, що в ній також є кальцій, магній та залізо. Проте заліза в куркумі набагато більше. А ще ця спеція багата на калій. 

Куркуму часто використовують для зміцнення імунітету, а також для боротьби із застудами. Корисні властивості куркуми поширюються навіть на наш шлунково-кишковий тракт, адже вона ефективно бореться з печією. Часто цю спецію використовують для приготування масок для обличчя. Вона допомагає ліквідувати акне та усунути неприємні сліди інших шкірних захворювань.

Крім того, куркуму рекомендують вживати людям з анемією. Вона підвищує рівень гемоглобіну та знижує рівень цукру й поганого холестерину в крові. Також, ця спеція чудово підходить для лікування печінки й втрати ваги.

Як ви вже зрозуміли, кожен з цих продуктів є надзвичайно корисним для нашого організму. Обирати їх слід залежно від того, який результат ви хочете отримати. А взагалі, в розумних дозах можна вживати одразу 2 продукти!

Ви частіше вживаєте куркуму чи імбир?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: