Що може дати 40-річна жінка чоловікові? Правильна відповідь – нічого

Я ще досі холостяк, після сорока років більшість моїх друзів вирішили одружитися, але зараз я дивлюся на них і розумію, добре, що кваплюся. Звичайно, в такому віці практично у кожного це вже другий шлюб, ніхто не хоче зустрічати старість наодинці. Зараз я взагалі сумніваюся в тому, чи варто одружуватися в зрілому віці. От, як ви думаєте, що може запропонувати сформована жінка? 

Один із друзів одружився в 40 років, дружині на той момент вже виповнилося 43, тобто вона ще й старша. Пояснює він це так, що не міг змиритися з самотністю, однак натомість отримав лише конфлікти й постійне невдоволення. Інший обзавівся дружиною, якій виповнився 41 рік, спершу говорив про кохання, однак узаконювати стосунки не хотів. Потім піддався впливу оточення й все-таки одружився. Так от, щось не бачу я, щоб вони сяяли від щастя.

Зазвичай, коли люди створюють пари у зрілому віці, то вони більше терплять один одного, інколи ненавидять… але для цього ця жертва? 

Щоб, прийшовши додому, ви побачили на кухні смачну вечерю? Як на мене, то я краще буду харчуватися бутербродами, ніж проживати з жінкою, яку не кохаю. До того зріла жінка далеко не така, якою була двадцять років тому. Вона не буде просто так готувати, прибирати, щоб вам було затишно. В дорослому віці кожен цінує свої ресурси і не хоче витрачати її на дарма.

Пошепки

Тим паче в такої жінки скоріш за все на вечір будуть зовсім інші плани, швидше за все чоловікові прийдеться собі самостійно прибирати, а якщо ні, то краще задуматися про послуги клінінгової компанії. 

Чоловік апріорі не може управляти жінкою, якій за 40. Це вже сформована особистість, вона знає, чого хоче від життя, при цьому не ставить перед собою завдання сподобатися комусь, для неї турбота про чоловіка не є визначальною. Також варто брати до уваги той факт, що жінка в такому віці не ставить перед собою за мету “вийти заміж” за будь-яку ціну, вони самодостатні, звикли відповідати за власне життя, тому чоловіка розглядають  зазвичай, як дозвілля, а не сенс життя.

Звичайно, в шлюбі з такою жінкою можна отримати й свої плюси – ніхто не буде виносити мозок, вимагати багато уваги, емоційного зв’язку. Жінки до цього віку вже заспокоюються, набираються життєвої мудрості і смиренності. При цьому вони прямолінійні, говорять те, що думають, інколи бувають жорстокими. Молоді дівчата завжди намагаються згладити гострі кути, адже вірити в “кохання на все життя”. Доросла жінка не має що втрачати, вона хоче перебувати в комфортних стосунках.

Єдине заради, чого вона дає чоловікам шанс, це думки про майбутню старість і поділ сімейного бюджету. Ну а яку користь я буду отримувати від шлюбу з такою жінкою, я просто не розумію. 

Ви маєте якісь інші аргументи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector