Що може означати почорніння срібла? Це відбувається не просто так

Усім нам хоча б раз у житті доводилося стикатися із проблемою тьмяніння прикрас. Йдеться про різноманітні сплави та, зокрема, срібло. Кожна дівчина якось витягала зі шкатулки прикрасу, щоб доповнити образ, а потім розчаровано відкладала її вбік. Оздоба потемніла. 

Про те, чому так трапляється, поговоримо сьогодні. 

Коли мова заходить про таке явище, в народі його, як правило, називають пристрітом, хоча доречніше було б говорити про вплив на людину негативної енергетики – причому не тільки зовні, але і всередині. Якщо на душі чорно, то і ювелірні прикраси, які стикаються безпосередньо з тілом, поступово чорніють.

Темніють ювелірні вироби:

  • Якщо потемніло колечко, яке ти носиш постійно, то тобі скажуть, що на тобі вінець безшлюбності.
  • Якщо чорніють сережки, то це свідчить про сильний пристріт.
  • А ось натільний хрестик змінюється зовсім не до добра. Він може свідчити про пристріт, який призведе до складних проблем зі здоров’ям.

Ми купуємо прикраси, які містять в собі мідь, ось вона найсильніше й окислюється. Головним окислювачем є піт. У ньому, крім солей, містяться й амінокислоти, до складу яких входить сірка. Під впливом сірковмісних сполук срібло і чорніє.

Пошепки

Якщо у вас підвищене потовиділення, темніють всі прикраси. Можливо, це просто пов’язано з тривалим підвищеним фізичним навантаженням. Якщо ж чорніють прикраси на якісь певній ділянці тіла, слід задуматися про локальні неполадки ендокринної системи.

Інші причини локального почорніння:

  • гормональний дисбаланс;
  • захворювання печінки та нирок;
  • часті контакти з хімічними речовинами.

Орієнтуватися на народні прикмети чи твердження лікарів – ваш особистий вибір. Втім, усе ж таки радимо вам звертати увагу на потемніння прикрас, бо так чи інакше це несе в собі певний сенс. 

Сподіваємося, що наша інформація була для вас корисною і колись навіть стане у пригоді. 

Будьте красивими та здоровими!

А що про тьмяніння прикрас знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector