Що можна, а що ні,  перевозити в ручній поклажі в 2021 році

Сьогодні ми поговоримо з вами про таку ручну поклажу, оскільки багато не людей не знають, що не можна брати з собою на борт літака, і, як наслідок, стикаються з неприємностями. 

Люди, які багато подорожують, знайомі з цими правилами, однак це варто знати всім! Можливо, комусь завтра випаде щасливий білет в сонячні країни! 

РУЧНА ПОКЛАЖА І БАГАЖ

Ручна поклажа – це не основна валіза, а певна кількість речей, яких можна брати з собою саме в салон літака. А от багаж перебуваємо в іншому відсіку на борту літака з усіма валізами. 

Вагу і габарити ручної поклажі і літаку визначає перевізник, тому найкраще перевірити всю інформацію ще до відльоту на офіційному сайті. Також завжди перевіряйте ще під час купівлі білета, чи входить в його вартість перевезення багажу, щоб ви потім не дивувалися. 

Ось що можна брати з собою в ручну поклажу: 

 1. Дитяче харчування (обмежена часом перельоту)
 2. Дитяча коляска, переноска, люлька,
 3. Медпрепарати, які необхідно приймати під час польоту (надається довідка)
 4. Пристрої для фізично обмежених осіб
 5. Костюм, упакований в чохол
 6. Квіти в упаковці
 7. Предмети і товари, які були куплені в duty-free

Не потрібно набирати надто багато речей, особливо, якщо ви летите у відпустку на тиждень. Там точно не пригодяться декілька пар вечірніх суконь та вісім пар взуття. Для ручної поклажі можна навіть використовувати чемоданчик, але його розміри не повинні перевищувати  55 на 40 на 25. 

Пошепки

Що можна і що не можна

І найголовніше: що не можна брати в салон літака. Зазвичай це рідини, об’єм яких перевищує 100 мл (напої, креми, парфуми краще не поміщати в ручну поклажу), а також предмети, які можуть бути небезпечними  запальнички, аерозолі і, ймовірно, батарейки). Ось ще перелік речей, які краще одразу розмістити в багаж: 

 1. Будь-які ножі і ножиці (навіть пластикові іграшкові)
 2. Слюсарні інструменти (молотки, пилки та інше)
 3. Лижі
 4. Приналежності для манікюру (кусачки, щипці та інше)
 5. Металеві пінцети
 6. Хлопавки і петарди
 7. Парасолі
 8. Запальнички та бенгальські вогні
 9. Будь-які горючі і летючі рідини

Дотримуйтеся інструкцій, які вам повідомляє співробітник аеропорту. Якщо навіть вам зробили зауваження про недоречну дитячу іграшку, приберіть її, не ризикуйте. Нехай від усіх неприємностей вбереже вас здоровий глузд!

Дізнавайтеся всю необхідну інформацію ще під час купівлі квитка, а не за годину до вильоту!

Вдалої вам відпустки!

Ви знали про ці обмеження?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector