Що можна посадити на грядках часнику після збору врожаю. Ніколи не залишаю ґрунт порожнім

Часник дозріває набагато раніше за всі інші культури, тому його викопують зарання. Виходить, що до кінця сезону ґрунт у вас просто простоює. Для того, аби уникнути такої ситуації, ми пропонуємо вам декілька цікавих варіантів. 

Ви знали, що часникові грядки можна використовувати для вирощування інших рослин? Це дійсно можливо! Ось, що ви можете з легкістю виростити на цьому місці:

Квіти

Квіти можна висаджувати разом із часником. Зазвичай, поряд садять айстри. Вони чудово закривають часник від сонця, а потім заповнюють пусте місце після його збору. 

Петрушка

За 2 тижні до збору часнику можете замочити насіння петрушки. Одразу після викопування урожаю висаджуємо петрушку у ґрунт. Свіжа зелень з’явиться уже за декілька тижнів!

Огірки

На місці часнику можна також висадити огірки, але для цього вам потрібно знати та враховувати певні нюанси. Перш за все, потрібно правильно обрати сорт. Дачники зазвичай використовують Декан і Алігатор. Не забувайте прищипувати огірки, для того, аби вони швидше росли. 

Коренеплоди

Після часнику у ґрунт також можна висаджувати такі коренеплоди як редька, редис та дайкон. Ці культури не потребують великої кількості сонячного світла, тому там їм буде надзвичайно добре. 

Ремонтантна полуниця

Окрім того, на колишнє місце часнику можна посадити кущі полуниці. В кінці сезону вони потішать вас смачними ягідками, але варто враховувати й те, що наступного року вам вже не вдасться посадити там часник. 

Чому краще не залишати грядки порожніми?

Вільний ґрунт швидко заросте різноманітними бур’янами, позбутися яких надзвичайно складно. Якщо ви не хочете висаджувати культуру, адже земля занадто виснажена, можете розмістити там сидерати.

Такий простий спосіб допоможе вам вберегти землю від буряків, а також наситити ґрунт корисними речовинами.

Ви засаджуєте ґрунт після збору часнику?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: