Що можна прати у машинці, крім одягу: 6 неочевидних речей

Гадаємо, що розробники пральної машини навіть уявити не могли, що люди додумають зробити з їхнім винаходом. Але деяким геніям у голову ще й не такі ідеї можуть прийти, тому вони примудряються засунути у барабан пральної машини багато чого. 

Експерименти не завжди завершуються вдало й нерідко техніку навіть доводиться ремонтувати. Втім, ми вчимося на чужих помилках, що радимо і вам. Сьогодні маєте змогу переглянути список речей, які точно можна прати в машинці.

Зараз поговоримо про доволі нетипові речі, які ви звикли бачити у барабані пральної машинки. Поговоримо про неочевидні предмети, які, як здавалося, не заведено чистити таким способом. 

Як гадаєте, кухонне начиння та спортивний інвентар можна мити у пральній машині!? Зараз дізнаємося!

1. Пластикові контейнери

Саме так. Пральна машина може замінити посудомийку. Втім, тільки у випадку пластикового посуду. Для скла такий варіант точно не підійде. Отож, обов’язково викиньте залишки їжі з контейнерів, завантажте їх у барабан, додайте мийного засобу і запустіть машинку в делікатному режимі. А ще не забудьте вимкнути режим віджимання перед процедурою.

2. Силіконове кухонне начиння

Так само як і пластикові контейнери, у пральній машинці можна помити різне силіконове приладдя. Плями і навіть нагар складно видалити вручну. Тому впоратися з цим вам допоможе машинка.

3. Килимок для його або з автомобіля

Як вибрати килимок для йоги? – Yoga Lifestyle blog

Останнім часом заняття йогою стали дуже популярними. Вони допомагають тримати хорошу фізичну форму та заспокоїти внутрішні бурі. Періодично килимки для його слід чистити. І, щоб не робити це вручну, можна відправити його в пральну машинку на пів годинки. Використовуйте делікатний режим та мінімальну температуру. І знову не забудьте відключити режим віджимання.

Пошепки

Після прання протріть килимок рушником і розкладіть так, щоб він мав змогу просохнути. 

Прати в машинці можна гумові та тканинні килимки з автомобілів або ті, що лежать біля порога. 

4. Іграшки та конструктор

LEGOs Are Like Public Relations - Austin Williams

Ви точно знаєте, що в  машинці можна прати м’які іграшки. Втім, ви навіть не здогадувалися, що так само можна робити і з дитячим конструктором. Ми рідко звертаємо на це уваги, але пластикові іграшки для малюків також вимагають чистки. Тому побережіть час та сили і зберіть їх у спеціальний мішок і помістіть у пральну машинку. Дотримуйтеся тих самих правил, перерахованих вище правил, випрати. Швидко, зручно та ефективно!

5. Мочалка та штори для ванни

Ще одне одкровення: хоч ви й користуєтеся своєю мочалкою регулярно у ванні чи в душу, на ній все одно залишається жир, бруд та мікроби. Продезінфікувати її, як і шторку, допоможе все та ж пральна машина. 

6. Рюкзаки та тканинні сумки

Практичні поради щодо вибору шкільного рюкзака | ВІКНА. Новини Калуша та  Прикарпаття

Діти використовують рюкзаки щодня упродовж 5 днів на тиждень. Думаємо, не варто пояснювати, чому та як вони бруняться. Тому і їх відправляємо в пральну машинку. Спочатку переконайтеся, що дістали все з кишень, застебніть усі замки та зніміть декоративні елементи, щоб не пошкодити барабан. Перемо за тим же принципом, що й усі вищеперелічені речі.

До слова, це далеко не все, що модна прати в машинці. Деяк експериментатори примудряються навіть мити у ній овочі та фрукти. Уявлення не маємо як та навіщо, але сподіваємося, що завдяки нашим сьогоднішнім хитрощам ви полегшите собі життя та зекономите час. 

А які із цих речей перете у машинці ви?

Що стало для вас відкриттям?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector