Що можна зробити з опалого листя

Осінь — це пора, коли все навкруг набуває строкатого забарвлення помаранчевого, червоного, бордового і жовтих відтінків. Я обожнюю цей час, оскільки ще зі школи люблю використовувати листя для декорацій.

В жовтні я вирушаю в ліс і присвячую декілька вечорів створенню декору для дому. Виглядає неперевершено! Спробуйте — ваші друзі і сусіди будуть вражені.

Вінок з осіннього листя

Ми для вас підготували підбірку вінків з осіннього листя, які стануть неодмінною окрасою вашого дому. Атмосфера комфорту і затишку навколо запанує завдяки такому декору.

  1. Осінні вінки з листя зробити не так важко, як здається на перший погляд. Але варто пам’ятати, що це має бути багатошаровий шедевр. Вбавляй різні елементи, як дрібні гілки, колоски, квіти. Внутрішній шар можна зробити з жолудів і шишок. Ідеально доповнюють такий віночок кілька гілок горобини.

  2. Для того, щоб зробити такий декор, підготуй коло з лози. Воно має бути перев’язане в декількох місцях ниткою. Також хорошим каркасом може бути пінопласт або дротяне плетіння.

  3. Перед тим, як приступити до плетіння вінка, визначтеся з його дизайном. Тут ви можете проявити власну фантазію. Вінок може бути пишним і різнобарвним в дусі сільського декору, або виглядати більш витонченим і елегантним під стиль твоєї сучасної квартири.

  4. Такими декоративними вінками можна прикрасити не лише двері, а й вікна будинку, адже вони виглядають дуже ефектно. Для дизайну можна використати як однотипні листя, так і їх різновиди.

  5. Ще кілька цікавих ідей!

    ідеї осіннього декору

  6. Ще одна порада: злегка підсуши матеріали перед їх використанням. Це подовжить час використання вашого декору. Але не захоплюйся, бо якщо пересушити листя, то вони почнуть кришитися в процесі виготовлення вінка.

    Жолуді, яблука, груші, шишки перед початком збирання декоративного вінка варто закріпити на дроті або за допомогою спеціальної палички.

Ви виготовляєте декорації для будинку власними руками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector