Що насправді потрібно жінці після 40 років

Нерідко доводиться чути, що жінки дуже меркантильні. Особливо цю фразу повторювати люблять чоловіки. Тож тепер і решта впевнена, що заміж панянки виходять тільки через гроші. Певною мірою фінансова сторона є дуже важливою для гармонійного сімейного життя і суть тут зовсім не в цинічності жінок. На жаль, діти на ноги самі не встануть, а для того, щоб зробити це за них, потрібна чималенька сума для, щонайменше, 18 років. 

І все ж, мовимо не про те. Сьогодні поговоримо про вікові потреби дівчат та жінок. Зокрема, дізнаємося, що потрібно красуні після 40 років. 

– Звісно не гроші,- сміється Тамара.

Цьогоріч їй виповнилося 46, але жінка вважає, що її життя тільки починається. Хоча й дуже молодою називати себе вона не поспішає. Зараз Тамара живе сама. Працює і має непоганий дохід. Жінка не приховує, що це саме те, чого вона завжди прагнула. Втім, гонитва за грошима не дала їй майже нічого, окрім можливості добре поїсти та гарно одягнутися. 

У молодості мені постійно не вистачало грошей. Але й витрат було більше: косметика, одяг, клуб, побачення чи подорожі світом. Особливо мені подобалося подорожувати. На це і до сьогодні не жалію грошей. Вони дають мені нові враження, знайомства та незабутні спогади.

Дітей я не маю. І особливо їх ніколи й не хотіла. Я була переконана, що на них піде стільки витрат. Я ледь себе могла забезпечити, а тут довелося б або жити на копійки, або працювати постійно. Знаєте, я чула такий вислів. що коли ти не розбагатів до 40 років, то ніколи вже й не розбагатієш. Але я з ним зовсім не погоджуюся. Мені удача посміхнулася тільки після 40 років. Тепер я живу в достатку, сильно не напрягаючись для цього.

Колись я не могла дозволити собі дорогу сумку чи прикраси. А як тільки заробила перших кілька тисяч самостійно, почала купувати собі все, що хочу. А далі ейфорія зникла. Не хочеться ні сумок, ні туфель, ні прикрас.

Ні, я не перестала стежити за собою. Просто користуюся домашніми бабусиними засобами, які анітрохи не гірші від купованих кремів, бальзамів та масок. Зараз мені нецікаво гарно одягатися і фарбуватися. Немає для кого.  До слова, чоловіка у мене теж немає. Про це жалію найбільше. Гроші не замінили мені сім’ю.

Я багато де побувала, бачила гарні місця, зустрічала хороших людей. Але це були просто миттєвості. Ніхто з них не залишався зі мною надовго.  І так у мене проходив кожен день. Після 40 починаєш стежити за здоров’ям, за фігурою. А потім думаєш, що немає для кого це робити. 

А щодо одягу.. На нього я теж більше не трачуся. Мій гардероб наповнений класичним одягом. Його можна носити роками. Прикрас також маю вдосталь.  І ось, що я зрозуміла, самотній 40-річній жінці не потрібні гроші. Мені вистачило б звичайної зарплати на саму себе. Усе те, що здавалося мені колись таким дорогим, можна замінити дешевою альтернативою, а ось справжню сім’ю не заміниш нічим.

Я не кажу, що гроші не мають значення. Просто вони не завжди даватимуть вам щастя. Вони потрібні, але всього в міру. Не женіться за багатствами, як це колись зробила я. Цінуйте те, що й так маєте і будьте щасливими!

А ви погоджуєтеся з Тамарою?

Гроші – це головна складова хорошого життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector