Що подивитися: 10 приголомшливих фільмів 2019 року, які ви даремно пропустили

Для вас ми підготували чудові фільми 2019 року, які нікого не залишать байдужими. Слід переглянути цей список, можливо, вас щось дійсно зацікавить. Це драми, мелодрами, комедії, документальні та біографічні фільми

«А потім ми танцювали»

Рейтинг 8,0

В цьому сюжеті розповідається про професійних танцюристів. Мераб танцює в ансамблі грузинських народних танців, а його партнерка не змінювалася ще з дитинства. Але цей хлопець навіть не підозрює про те, як скоро зміниться життя, адже він знайомиться з новим артистом трупи Іраклієм і закохується в нього…

 «Прекрасна епоха»

рейтинг 7,9

У фільмі розповідається про компанію, яка надає дуже  незвичні послуги: клієнти мають можливість повернутися в минуле і змінити будь-який вибір. Головний герой – художник, який нещодавно пережив кризу у стосунках з коханою, вирішує скористатися цією послугою і повертається в той день, коли він вперше зустрів своє кохання. 

«Шлюбна історія»

рейтинг 7,7

Головні герої – подружжя акторів, які прийняли важливе рішення – розлучитися. При цьому чоловік про такого рішення, адже він щасливий в шлюбі. Правда, жінка іншою думки, вона вважає, що втратила себе та переїжджає з сином до матері. Згодом вона отримує нову роль в серіалі, а паралельно займається розлученням. Тепер перед жінкою постає нове завдання: як виховувати сина та побудувати успішну кар’єру. 

«Очима собаки»

рейтинг 7,7

В цьому фільмі демонструється дружба між гонщиком-початківцем Денні та собакою Енцо. Їхнє життя повне пригод, злетів, падінь, перемог та поразок. Двоє друзів тоді розуміють, що головне – не обігнати суперника, а гідно повернутися на трасу після поразки. 

«Аполлон-11»

рейтинг 7,5

Ніл Армстронг – командир космічного корабля “Аполлон-11”. Це історія про те, як чоловік зробив посадку на Місяць в 1969 році. У фільмі демонструються неймовірні кадри та історії учасників події.  Дуже захопливо, саме після такого розумієш, що наш Всесвіт – це чудо.

Пошепки

 «Портрет дівчини у вогні»

рейтинг 7,3 

Елоїза – донька багатих батьків, які володіють маєтком на узбережжі. В 1770 році батьки вирішили найняти художницю, щоб вона намалювала портрет їхньої доньки. Цей портрет був особливим, оскільки його мали відправити майбутньому нареченому в Мілан. Сама Елоїза відмовляється від одруження і геть не хоче позувати. Художницю представили дівчині, як компаньйона для прогулянок, а про її істинну місію Елоїза не здогадується.  

«Абатство Даунтон»

рейтинг 7,3

Для аристократів дуже важливою подією є прийом монарха в родовому гнізді. Правда, не завжди усі мешканці особняка готові до цієї події. А хтось взагалі тихцем готує замах на самого короля…

 «Геній і безумець»

рейтинг 7,2

 Події розвиваються в Англії в середині 19 століття. Це історія про те, як створювався Оксфордський словник англійської мови. Такий філологічний сюжет приверне увагу далеко кожного глядача, адже тут неймовірний акторський дует Мела Гібсона і Шона Пенна.

 «Король»

рейтинг 7,1

Події розвиваються під час Столітньої війни в Англії. Це історія про принца Уельського Хелі, який веде розгульний спосіб життя, зовсім не замислюючись над тим, що колись йому доведеться зайняти місце батька на троні.

«Вас не було на місці»

Рейтинг 7,0 

Події у фільмі розвиваються після кризи 2008 року. Тоді сім’я Тернерів відчула на собі наслідки цієї ситуації, адже вони стали банкротами. Дружина починає працювати доглядальницею, а чоловік купив фургон і доставляє посилки. Щоб прогодувати сім’ю, вони працюють по 14 годин на день… Для сім’ї це стало великим випробовуванням, але ж чим закінчиться ця історія? 

Чи переглядали ви ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector