Що покласти на дно горщика, щоб рослини цвіли пишно

Користь бананів відома вже з давніх-давен. Ці фрукти смакують як дорослим, так і дітям. Хоча колись банани в нашій країні вважалися екзотикою, зараз вони є звичною складовою раціону пересічного українця. Навіть в нас вирощують банани в спеціальних теплицях.

Правда, мало хто згадує про те, що банани є корисними не лише для людей, а й для домашніх рослин. Ви можете використати цей фрукт для підгодівлі вазонів, і на вашому підвіконні почнуть активно рости навіть ті рослини, на які ви вже не покладали надію. І це не дивно, адже корисні мікроелементи, що входять до складу банану пришвидшують ріст в декілька разів та ще активізують цвітіння.

Отже, як правильно використовувати банан з метою добрива домашніх рослин?

Для покращення стану кімнатних рослин використовується бананова шкіра. До її складу входять фосфор, калій, азот і магній — «золоті» речовини для здорового життєвого циклу квітки. Корисною властивістю такого добрива є те, що мікроелементи надходять в землю дозовано і не піддають рослину шоку від передозування.

Як використовувати бананову шкірку? 

Все набагато лекше, ніж вам здається. Просто перед посадкою вазону на дно горщика слід помістити бананову шкірку. Перед цим її слід подрібнити на маленькі квадратики. Потім в горщик помістити дренаж й присипати трохи землею. Зверху викласти подрібнену шкіру банана — достатньо 5 шматочків. Й наостанок садимо рослину звичним способом.

Перед використанням шкірки її необхідно промити та продезінфікувати, оскільки вона може містити на собі шкідливі мікроорганізми, які спричинять загибель вазона. Після такої посадки шкірка буде перегнивати поступово в землі, саджанець зміцніє, а потім — постійно буде отримувати мікроелементи, які так потрібні для його зростання.

Такий спосіб найкраще підходить вазонам, які ростуть на підвіконні.

Прекрасне добриво для кімнатних рослин. Промиваємо 2 — 3 свіжі шкурки, поміщаємо їх в банку або каструлю і заливаємо 2 л води. Настоюємо протягом двох днів, а потім витягуємо шкурки. Змішуємо настій з водою в пропорціях 1 до 1 та підливаємо квіти.

А ви знали про корисні властивості банана для рослин?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: