Що покласти в лунку перед посадкою капусти, щоб отримати велику міцну капусту

Щоб мати гарний та багатий врожай капусти, потрібно приділити багато уваги посадці цього овоча. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно висаджувати капусту у відкритий грунт.

Капуста — це чутлива до пересадки у відкритий грунт культура, якій потрібно забезпечити сприятливі умови, в іншому випадку рослина може навіть загинути. Щоб вберегти капусту, потрібно підживити грунт корисними речовинами.

Не усі знають, що під час пересадки в лунку з капустою потрібно дещо поміщати.

Якщо у вас кислий грунт, то це часто може призвести до кили — захворювання капусти, грибок, що вражає кореневу систему і заважає росту. Якщо не лікувати рослину, то це може призвести до загибелі розсади. Щоб запобігти цій неприємності, потрібно додавати в лунку попіл або доломітове борошно, перемішавши з землею.

Отже, для цього спершу викопайте глибоку яму, в ній розсада має сховатися повністю, а ще, щоб розвинулися додаткові корені, з часом потрібно буде підсипати землю. 

Далі приготувати суміш з  0,5 чайної ложки порошку гірчиці, 1 столової ложки товченої яєчної шкаралупи,  1 ст. л. попелу та 0,5 ч. л. суперфосфату. Все змішати та трішки долити слабкий розчин марганцівки. Помістити в лунку й змішати з грунтом.

Зазвичай розсаду капусти заглиблюють до нижнього листя, а зверху ще розкладають тирсу, змочену березовим дьогтем. Це вбереже капусту від різноманітних шкідників. 

Чи знали ви ці поради? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: