Що потрібно пам’ятати про материнство з висоти прожитих років

Часто можна почути твердження, організм у 25 і 45 по-різному переживає пологи. Окрім цього, це велике моральне навантаження і сім’я має бути готова до такої ролі. В житті й трапляється таке, коли до вагітності люди можуть бути зовсім не готові. 

Особливо, якщо йдеться про пізні пологи.

ВАГІТНІСТЬ ПІСЛЯ 40 РОКІВ

Прожитий досвід говорить про те, що потрібно народжувати дитину. Однак, з часом багато жінок просто шкодують про те, що погодилися на різні пологи. Останні соціологічні дослідження стверджують, що пологи після 40 років часто спричинюють у мам  депресію. 

Пізня вагітність також може загрожувати життю й самої породіллі, тому не всі жінки погоджуються на збереження вагітності. Сучасна медицина все-таки розв’язала багато проблем, що стосується пізніх пологів, але от моральна сторона питання залишається відкритою.

Наслідки пізньої вагітності призводять не лише до проблем зі здоров’ям, а й до стресів. Навіть ті недоспані ночі, які у 20 років здавалися звичними, в 45 переживаються набагато складніше. 

Наслідки пізньої вагітності

 Після 40 років жінкам особливо потрібно слідкувати за власним здоров’ям. Потрібно правильно харчуватися, добре висипатися та не нервуватися. Всі проблеми, які виникають з малюками, призводять до того, що в жінки психіка просто не витримує й запускаються механізми саморуйнування.

Це все відчуває і малюк, що може погано відбитися на розвитку дитини. 

вагітність після 40 років

Звичайно, вагітність в зрілому віці – це не завжди погано. Але такій жінці просто необхідна постійна підтримка та допомога. З вами ми сьогодні ділимося історією жінки, яка все-таки погодилася народжувати дитину, хоча вже й сама є бабусею. 

«З грошима стало важко ще під час вагітності. Але я все одно вирішила народжувати, чекала якось чуда. Правда, дива не сталося. А після пологів моє життя стало кошмаром. Чоловік не хотів шукати іншу роботу з більшим прибутком, вдома були постійні скандали. Сам став дуже агресивним та ще й випиває. 

Зі старшою дочкою відносини теж зіпсувалися. Та з самого початку відмовляла народжувати в такому віці. А після того, як я її не послухала, образилася, що я залишила її абсолютно без допомоги з онуками, і перестала спілкуватися.

Жити мені зараз взагалі не солодко. Я подала на розлучення, сама ж маю декілька кредитів. Хочу продати будинок, щоб розділити кошти й купити собі з дитиною однокімнатну. Допомоги мені чекати ні від кого, а здоров’я з кожним днем все гірше і гірше… Тепер щодня думаю, чи правильний вибір я зробила … »

Ця історія говорить про те, що не всі казки зі щасливим кінцем. Маємо надію, що в цієї жінки все обов’язково налагодиться, але погодьтеся, сподіватися на долю чи щасливий випадок в такій ситуації дуже безвідповідально.

45 років – це не старість, а час приймати правильні рішення. Народжувати може така, яка робить це виключно для себе, її не лякають життєві труднощі, а поруч є люди, які готові допомогти та підтримати. 

А як ви ставитеся до пізньої вагітності? 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector