Що потрібно перестати робити, якщо любиш себе

Любити себе – значить піклуватися про себе, чути свої потреби та бажання. А ще приймати себе. Всупереч поширеному міфу, це не означає, що вам обов’язково повинно все в собі подобатися. Точно так же, як нас можуть дратувати якісь речі в найулюбленіших людях, щось може не подобатися в собі. Але це варто прийняти, внутрішньо погодитися зі своєю недосконалістю та полюбити себе справжню.

Якщо ти дійсно любиш себе, перестань робити ці речі:

Розв’язуй свої проблеми

Попробуйте виписати всі свої проблеми на папір й проаналізувати скільки часу ви вже тягнете їх на собі. Запитайтесь, через що ви себе не любите? Чому ви віддаєте перевагу лише накопичувати свої проблеми, а не вирішувати їх? Подумайте над відповіддю.

Не жалійте себе

Жалість ніколи не допоможе змінитись! Хочете змінити своє тіло? Почніть з ранкової пробіжки, так вам може не вистачати мотивації, але ніхто не зробить це за вас.

Поставте своє щастя на головне місце

В першу чергу – думайте за себе та свої інтереси. Ви не зможете віддавати свою любов іншим, якщо не полюбите себе. Не намагайтесь жертвувати собою заради інших, таким чином ви витрачаєте та розсіюєте свою енергію.

Помічайте свої перемоги

Записуйте свої перемоги кожного дня в щоденник досягнень. Таким чином, ви будете бачити, що рухаєтесь в правильному напрямку та йдете до своєї мети!

Припиніть спати наяву

Пошепки

Ніколи не живіть на автопілоті. Нам дається лише одне життя і жоден з нас не хоче в старості прийти до усвідомлення, що все що ви робили протягом життя – було даремним. Ставте собі питання вранці, вдень та ввечері та давайте на них чіткі й обгрунтовані відповіді. Одразу ж міняйте свої дії, якщо відповіді на ці питання вас не дуже задовільняють.

Не контролюйте те, що вас не стосується

Більшість інформації з якою ви стикаєтесь протягом дня, немає жодного відношення до вас. Ви не можете на неї вплинути та контролювати. Подумайте краще над своїми діями та почніть впливати на них.

Не концентруйтесь на чорному

Навіть якщо ви стикнулись з проблемою, то в ній завжди є щось біле та позитивне. По-перше, ви можете подолати ці труднощі та загартувати свій характер. Не шукайте мінуси – шукайте плюси, думайте про них та розвивайте їх. Вони допоможуть вам стати кращим та сильнішим!

Не думайте про свої недоліки

Не акцентуйте на них увагу, не робіть так, щоб вони перешкоджали вашим цілям. Почніть розвиватись, самовдосконалюйтеся, наберіться терпіння та йдіть на зустріч всім проблемам з піднятою головою. Розвивайтесь в тому, в чому ви сильний.

Перестаньте робити те, що не подобається

Знайдіть варіанти, які вам по душі. Не стійте на місці, нічого не зміниться, якщо ви не будете впливати на це! Не подобається робота – поміняйте, не любите бігати – купіть ролики. Коли ви робите речі, які вам не подобаються, то підсвідомо ненавидите себе за це.

Не робіть того, що не дозволяє розвиватись

Викреслюйте все, що заставляє вас стояти на місці. Створіть список речей, які дозволяють вам розвиватись та ставати кращою версією себе! 

А ви погоджуєтесь з написаним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector