Що повинна знати кожна жінка старше 30 років

Ці правила життя для жінок написані кров’ю, як інструкції з техніки безпеки на стінах установ. Вони далися мені нелегко, але за кожне з них я готова відповідати головою. При строгому їх дотриманні гарний настрій, квітучий зовнішній вигляд і яскраве насичене життя гарантовані.

Так що зваріть собі чашечку міцної кави, сідайте поруч зі мною і слухайте.

Ви напевно захоплюєтеся красою Моніки Беллуччі. Її особливий стиль і шарм нікого не залишають байдужим. Навіть якщо ви цінуєте інший тип краси, то ви вже точно погодитеся зі мною, що виглядає вона просто шикарно і притягує погляди всіх чоловіків навколо.

Як ви пояснювали собі це явище, не читаючи цих правил? Я думаю, що ви говорили собі так: «Ця італійка прекрасна. Природа нагородила її шикарним волоссям, пухкими губами, хвилюючими формами. З такою спадковістю будь-яка буде красунею! Ось це природна краса! Не те що моя скромна зовнішність! »

Зізнайтеся, ви відповіли всередині себе щось подібне! Тоді дозвольте мені трохи розчарувати вас. Не так давно на очі мені попалася картинка: жінка в дублянці, схожа на горобчика. З короткою стрижкою і без макіяжу. Скромна, непоказна. Придивилася — батюшки! Так це ж сама Моніка Беллуччі! В фотошопі її змінили так, як вона б виглядала, одягаючись в звичайні речі. Виявилося, що Моніка — це не тільки унікальна спадковість красивої італійки, а й роками вивірений стиль, а також дорогі наряди, косметика, прикраси.

Ви не уявляєте, наскільки важлива кожна з наведених мною обставин. Я проаналізувала всі фотки секс-символу останніх років. Скрізь присутній каблук, найтонше мереживо, дорога помада найвищої якості. Без всього цього Моніка була б схожа не на Моніку, а, наприклад, на Лоліту Мілявську.

Дівчата, давайте не будемо себе обманювати тим, що ось тут ми заощадимо, а ось тут одягнемося простіше. У 30 років і старше простіше вже не треба! І тому наше перше правило я б сформулювала так:

— жодна жінка після 30 не може бути шикарною, не маючи бюджету

Якщо ви внутрішньо погодилися з моєю аргументацією і розлучилися з думкою стати шикарною, купляючи наряд з барахолки, то з наступним пунктом ви погодитеся ще легше.

— жодна жінка після 30 не може добре виглядати, не приділяючи собі достатньо часу

Гроші, вкладені в зовнішність, працюють тільки тоді, коли жінка приділяє достатньо часу собі. Жінка повинна висипатися, відпочивати і займатися спортом. А інакше вона в найкрасивішою одязі буде подібна на зівялу троянду в шикарній вазі.

Я вже чую, як ви обурюєтеся там, може бути навіть, ви зараз подавилися кавою. «У мене сім’я!» — кричать мені справа. «Я багато працюю!» — чується зліва. «Сісти ніколи!» — шипить на мене о-о-ось ця жінка зліва від монітора. Але тим не менше кожна з них знаходить час для таких непотрібних і безглуздих речей, як перегляд чергового «мила», похід в гості до ненависних родичів і посиденьки в кафе з пончиками. Може бути, замість того, щоб втрачати час на ці сумнівні задоволення, рванемо в басейн? А потім на масаж обличчя … Ну, ви мене зрозуміли.

Напевно, ваша кава вже охолола. Тим краще. Ніщо не буде відволікати вас від наступного правила. І я попрошу вас зараз бути особливо уважними. Тому що це правило — наріжний камінь всієї цієї статті. Воно навіть важливіше першого і другого правила, оскільки варто оселитися у вашій душі найменшому сумніву, як всі зусилля сходять нанівець. Ну, напружилися? Слухайте!

— жодна жінка після 30 не повинна дозволяти іншим вирішувати, що їй робити

Це стосується мами, подруг, свекрухи, але більш за все — чоловіків. Жодна жінка не повинна слухати шипіння закомплексованих чоловіків, які будуть називати її старою і пророкувати самотність з кішками. У 30 років пора навчитися посилати такі організми в штанях по тому напрямку, якого вони заслуговують.

Ви не уявляєте, скільки жінок заощадили б свого часу, поліпшили свою зовнішність і настрій, якби це правило проходили ще в початковій школі. Доросла, сильна, що вміє приймати відповідальність за себе жінка нікому не дозволить псувати їй настрій.

Я сформулюю це правило ще простіше: не дозволяйте жодній людині на землі вирішувати за вас, ким ви хочете бути. Щоб одного разу не прокинутися, доживаючи залишок ЧУЖОГО життя. Скажу вам відразу, що навчитися застосовувати це правило не так вже й просто. Ви навіть не уявляєте, скільки «вовків в овечій шкурі» будь-який момент готові нанести удар по тендітній жіночій самооцінці.

«Тобі не здається, що це плаття занадто відкрите? У нашому віці таке носити вже смішно! »- говорить вам« правдива »подружка. Але хто вона така, щоб вирішувати за вас, чого ви варті в тому чи іншому віці?

«На кожного мужика зараз черга стоїть!» — заявляє пом’ятий чоловік невиразного віку. Ясна річ, що ця черга якщо і стоїть, то далеко не до нього. Однак, розпушивши хвіст і розправивши пір’я, він на блакитному оці заявляє вам: «Жінок у кілька разів більше, ніж чоловіків! Тому всі, кому за 30, — другий сорт! »

Ми стільки разів чули це твердження, що прийняли його на віру без будь-якої перевірки. Тим часом на дворі не 45-й рік, і гендерною катастрофою навіть і не пахне. Та різниця, про яку так люблять повторювати чоловіки, статистично зводиться до 1-2%. А що випливає з цього? Правило номер чотири!

— жодна жінка після 30 не повинна вважати себе «другим сортом»

У будь-якому віці вона може мати шанувальників. У будь-якому віці вона гідна тільки найкращого, що може собі дозволити. Ніколи не можна ставити на собі хрест, про яку би сферу не йшлося. Любов, кар’єра, краса — все це можна мати в будь-якому віці!

А тепер — найголовніше!

— кожна жінка після 30 має право і обов’язок робити себе щасливою

Якщо з’ясувалося, що до 30 років фея не прилетіла і прилітати не думає, доведеться стати феєю самій. Самій собі подарувати шикарне плаття, оновити туфельки, повісити на ніжну шийку кулончик. Не потрібно чекати милостей від природи. Після 30 кожна жінка має повне право доставляти їх сама собі!

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: