Що про вас може сказати колір очей

Очі людини говорять промовистіше, ніж будь-які слова. Можна багато розповісти про характер особистості, оцінивши її погляд. Адже його неможливо підробити чи приховати. Навіть колір очей і їх форма несуть певну інформацію про свого власника. 

Зелені очі

Це люди із впертим характером, які звикли йти до реалізації власних цілей. Їхня поведінка часто непередбачувана. Також у них добре розвинене  шосте чуття. 

Зеленоокі люди покладаються лише на себе. Їм важливо отримати особисте схвалення, а думка оточуючих не має значення. Поради чи критику вони готові прийняти лише від друзів і близьких. 

Конфліктні ситуації їх не цікавлять. Вони не витрачають свої сили на негатив. Натомість вони здаються авантюристами, хоча насправді кожен їх крок добре продуманий. 

Темно-карі (чорні) очі

У цих людей багато внутрішньої енергії, яка проявляється у темпераментному характері. Їм подобається бути в центрі уваги і виділятися серед маси людей. Вони чекають постійного схвалення і захоплення зі сторони оточуючих. Через відсутність компліментів вони будуть почувати себе невпевнено.

Власники карих очей легко знаходять спільну мову з іншими людьми. Вони не проявляють відкритої ревності, хоча вона зазвичай присутня в їхній душі. Також їх легко образити, але про всі образи вони швидко забувають. 

Світло-карі (горіхові) очі

Ця категорія людей відрізняється своєю сором’язливістю та закритістю. У них чутлива душа, яку легко поранити. Вони постійно аналізують свої вчинки і думають, що могли б вчинити по-іншому. 

Також ці люди не люблять занадто напружуватися, тому завжди намагаються виконати будь-які завдання з максимально легким та зручним підходом. Їм  легше проявити свою кмітливість, ніж побороти лінь. 

Незважаючи на м’який характер, вони мають свою думку, яку не завжди готові змінити.

Блакитні очі

Блакитноокі персони відрізняються своєї мрійливою натурою. Вони досить сентиментальні і відповідально ставляться до вибору свого партнера. 

Надмірна емоційність змушує їх відчувати біль і страждання чи лють і роздратування. У будь-якому разі вони довго відходять і перебувають в певному стані тривалий проміжок часу. 

Часто серед цих людей ховаються справжні таланти. Їм притаманні депресивні переживання, які виникають на пустому місці. 

Вони легко пристосовуються до нових умов існування і створюють свою зону комфорту. 

Сині очі

Вони вміють палко і віддано кохати. Власники синього кольору очей повністю віддаються почуттям. Це може бути не тільки любов, але й ненависть. 

Пошепки

Ці люди часто сперечаються і створюють конфліктні ситуації. Вони звикли дотримуватися власної думки і не розглядають інших точок зору. 

Сірі очі

Власники сірих очей завжди діються обдумано та впевнено. Вони не звикли метушитися, адже прораховують кожен свій крок наперед. 

Їхнє особисте життя залишається під сімома замками. Душевні переживання ніколи не стають темою для загального обговорення. 

У них гострий розум, який легко розв’язує складні задачі. Вони не покладаються на долю випадку і довіряють лише математичним підрахункам.

Їм важливо мати поруч людину, яка буде мотивувати і надихати на нові звершення.

Сіро-блакитні очі

Вони трішки стримані в емоціях, «мексиканські пристрасті» не для них.

Ця категорія людей поєднує в собі риси сірооких і блакитнооких. Вони впевнені в собі, наполегливі та врівноважені.

Вони часто покладаються на інтуїцію, яка їх не підводить. 

Сіро-зелені очі

Ці люди мають велике терпіння, що дозволяє наполегливо працювати. 

Вони вміють слухати і проявляти співчуття. Власники сіро-зелених очей не обділені емпатією, тому є чудовими друзями і співрозмовниками.

Щодо своїх кривдників, то вони не готові легко забувати образи. 

У характері цих людей можна віднайти симбіоз протилежних якостей: жорстокості та ніжності, сентиментальності та нещадності. 

Сіро-каро-зелені очі

Вони довго приймають рішення і зважують кожен свій крок. 

Власники цього кольору очей невпевнені в собі і сором’язливі, тому кожен вихід із зони комфорту супроводжується переживаннями. 

А якого кольору ваші очі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector