Про що розкаже остання цифра вашого року народження

Кажуть, що дата народження людини – це не просто набір цифр. Мовляв, у них захована важлива для нас інформація.  

Про звичайні гороскопи ви, ймовірно, чули вже дуже багато, тому ми згадаємо про особливий його вид – китайський календар, згідно з яким на землі панують декілька основних стихій: Дерево, Вогонь, Земля, Повітря та Вода.

Вони впливають на характер людини, визначаючи її душевну організацію, звички, вподобання та пристрасті. Також на основі них у людини трапляються основні життєві моменти, що, як бачите, визначені заздалегідь. 

Отож, тепер дізнаймося, яка із цифр пророкує вам удачу, а яка – море невдач. Тож чи під щасливим числом ви народилися?

Для цього просто пригадайте останню цифру року вашого народження.

Цифри 8 та 9

Вам властива стихія Землі. Згідно з цим ви – дуже надійна та терпляча особа. Також ваша натура наділена відповідальністю і щедрістю. Ви наділені великою кількістю амбіцій, однак залишаєтеся ідеалістами. Проблеми вам не страшні. Ви вирішуєте їх тверезо та поетапно. А про вашу інтуїцію годі й говорити. Ви й самі знаєте, що вона у вас дуже добре розвинена.

Інші хочуть рівнятися на вас, навіть якщо ви самі цього не помічаєте. Адже ви талановиті, цілеспрямовані і маєте добре розвинені морально цінності. Також у вашому світогляді переважають етика та дисципліна. Не забувайте витрачати свої ресурси з розумом.

Також у вас завжди хороше фінансове становище. Адже ви дуже пунктуальні та стримані.

Ви даєте любов іншим та потребуєте, щоб любили вас. Було б непогано додати у своє життя капельку авантюризму. Годі вже все контролювати. Життя від вас не втече. Його не потрібно вибудовувати. Варто просто жити. 

Вас страшенно лякає невідомість. Одначе Земля є центром, який і вам слід віднайти у своєму житті. Тому шукайте баланс. 

Цифри 6 або 7

Це стихія Вогню.

Такі люди завжди знаходять собі пригоди, бо люблять досліджувати щось нове. Якщо ця цифра ваша, то ви – дуже активні, енергійні особи із задатками відмінних керівників. Адже ви любите конкуренцію, у якій прагнете отримати першість. 

Пошепки

Зовні ви привабливі і чарівні, тому й не любите самотність. Але вона вас лякати не повинна, бо до таких людей, як ви, всі тягнуться. З усім тим, ви завжди будете прив’язані тільки до близьких людей, який готові довіритися. Ви – розумні, дружелюбні, рішучі та ефектні. А ще славитеся ораторським талантом.

Але й без недоліків нікуди. Ви надто емоційні. Часом все інше у вас затьмарює бажання досягти мети будь-якими способами. Вам просто бракне терпіння.

Цифри 4 та 5

Ваша стихія – Дерево. а це означає, що ви – дуже щедрі і добре знаєте, чого хочете. Також ви дуже любите досліджувати світ та довго аналізувати отриману інформацію. А ще вам властива стійкість духу та рідкісна сила переконання.

Природою ви – аскети. Креативите, але тільки  в ідилії із собою. Ви – працьовиті, любите чимось займатися і не сидите осторонь. 

Усе це підкріплено впевненістю в собі. Це дуже хороша риса. Також ви не дуже вибагливі, вдячні за все, що маєте. А за надлишком гнатися і не збираєтеся. Також ви – ідеальний командний гравець. Умієте розуміти інших та співчувати їм. 

Останні цифри 2 чи 3

Ви – Вода. Самі по собі такі люди дуже привабливі Вмієте співчувати, бо за природою – дуже чуйні. Вмієте плисти за течією та адаптуватися до будь-яких умов. Також ви дуже розумні та креативні.

Зазвичай вам властиво освоювати одразу декілька професій. Тож кмітливості у вас хоч відбавляй. З інтуїцією у вас теж усе прекрасно. Ви є хорошим організатором і не менш добрим виконавцем. До того ж важкими шляхами ви точно не ходите, вміло спрощуючи собі життя.  

Цифри 0 або 1

Ваша стихія – це Повітря. Ви незалежні та дуже самостійні. А призводить до цього неймовірно відточений характер. Ви любите себе, хоч і намагаєтеся нікому цього не показувати.  Вас поважають та люблять. У поведінці ви стримані, одначе можете відстояти свою думку. 

Ваша душа завжди прагне впорядкованості, адже баланс – це ваше все.  Ви – дуже надійні та волелюбні. Такі люди точно знають, чого вони хочуть, а їхній рішучості можна навіть позаздрити.

Проблеми не стають для вас перешкодами, бо ви їх просто не боїтеся. А серед ваших недоліків можна відзначити хіба що потяг до розкоші та грошей. Хоча це й не назвеш великий мінусом.

А яка стихія у вас?

Знайшли себе у характеристиці знаку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector