Що“псує” батарею вашого телефона? Помилки, які не варто допускати при зарядці?

Чи інформували вас коли-небудь про те, як правильно користуватись телефоном? Та чи знаєте як та коли потрібного його заряджати? Адже дуже часто люди допускаються однієї помилки й це стосується зарядки.

Отже, дізнаймося, як запобігти таким помилкам та як уникнути його розрядження в найкритичніший момент. Акумулятори можуть переживати значний стрес, про який ви навіть не здогадуєтесь…

Пошепки

Що ж не варто робити?

  • Не заряджайте свій смартфон до 100%. Необов’язково так робити, оскільки це може спричинити швидке виснаження акумулятора. Краще заряджати телефон декілька разів протягом дня.
  • Уникайте перегріву. Під час заряджання телефон може нагріватися. Однак відомо, що перегрів може завдати шкоди як самому пристрою, так і акумулятору. Тому краще час від часу перевіряйте телефон та чи не лежить він на гарячій поверхні. Якщо ви помітили, що він таки перегрівся тоді найкращий спосіб охолодити – це залишити його на деякий час осторонь. 
  • Не залишайте телефон увімкнений  в зарядний пристрій на всю ніч. Заряджати цілу ніч не рекомендується. Після повного зарядження акумулятор може зазнати надмірної напруги, що може пошкодити його з часом. 

Не ігноруйте догляд за батареєю свого смартфона та уникайте цих поширених помилок, щоб ваш пристрій служив вам якомога довше.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector