Що різко відрізняє наші рідні інтер’єри від європейських

Сьогодні ми поговоримо про класику в інтер’єрі, яка відрізняє наші квартири від інших. За зовнішнім виглядом одразу можна зрозуміти, чи це європейське житло чи ні. 

КЛАСИКА В ІНТЕР’ЄРІ

Різні меблі

Залишилося ще дуже багато квартир з радянським інтер’єром. В такий помешканнях зазвичай надзвичайно строкатий вигляд, оскільки всі меблі надзвичайно різні – диван кольору одного, стільці кольору іншого. Раніше було надзвичайно важко знайти схожі меблі, тому такий спадок залишився дотепер. 

Килими

Раніше килими вважалися справжньою розкішшю через свою високу вартість, тому їх розміщали не лише на підлозі, а й на стінах, ось така собі інвестиція. Зараз килими також залишаються класикою, однак, на щастя, ними застеляють лише підлоги. В Європі килими використовуються значно рідше. 

Шафа в передпокої

За кордоном також використовують шафи в передпокої, однак в нашій країні цей елемент став справжньою класикою! У великій шафі зберігається буквально все, теплий верхній одяг теж знаходиться там, і користуватися нею нам доводиться частіше, ніж тим же європейцям.

Дзеркало

Зазвичай дзеркало встановлюють в передпокої, щоб можна було глянути на себе, пере виходом. Зазвичай це дзеркало розміщають на дверцятах шафи.

Повна класика

Біде

В Європі біде користується неймовірною популярністю, тому таку річ можна зустріти чи не у кожній квартирі. Натомість в нас у санвузлах використовуються лише унітази. Не у всіх квартирах достатньо місця для встановлення біде, але ми знайшли чудову альтернативу – гігієнічний душ! 

Пакет в пакеті

Це дійсно справжня класика, адже такого не зустрінеш в жодній європейській країні. Навіщо купувати нові пакети, якщо вдома можна вибрати на будь-який смак?

Балкон

Тільки зараз люди розуміють, що балкон не обов’язково захаращувати різними непотрібними речами і перетворювати його на справжній склад. Зараз актуальніше влаштовувати на балконі лоджію для відпочинку, місце, де можна розслабитися.  

Штори

В європейських країнах практично не має важких і щільних штор на вікнах, а в нас використовують ще й при цьому багатошарові супероригінальні тканини, щоб було, як у замку.  Саме це вважається справжньою класикою. Це не є поганою ознакою, просто в сучасних інтер’єрах таке зустрічається рідко. 

Речі

Зазвичай в багатьох квартирах можна побачити велику кількість речей на столах, а ще заповнені полиці сувенірів та не потрібний посуд в сервантах. Інколи там навіть можуть зберігатися справжні бібліотеки зі старих книг, а дивани замість подушок вкриті м’якими іграшками. Натомість в Європі не потрібних речей позбуваються одразу, щоб інтер’єр був мінімалістичним.   

Що ви вважаєте у власній квартирі класикою, і чого точно не збираєтеся змінювати? 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector