Що різко відрізняє наші рідні інтер’єри від європейських

Європейська класика оформлення інтер’єрів відрізняється від того, що звикло бачити наше око. Однак ми все більше відходимо від колишніх норм ремонту, а деякі деталі перетворюються на приємні спогади з дитинства. Прийшов час поринути в ностальгію й згадати, що колись можна було побачити в кожному домі. 

Класика в інтер’єрі

1. Різні меблі

Раніше ніхто не заморочувався над тим, аби усі елементи інтер’єру ідеально поєднувалися між собою. Саме тому меблі в кімнаті нагадували вінегрет. Вони могли бути різних кольорів, стилів та розмірів. 

2. Килими

У кожної статусної родини мало бути по кілька килимів, які не лише стелили на підлогу, але й вішали на стіни. У європейців ніколи не було такої звички, адже для них символами багатства й розкоші були інші речі. 

3. Шпалери

Це той елемент інтер’єру, яким активно користуються до сьогоднішнього дня. Зрештою, шпалери мають свої переваги. Вони є різних кольорів та принтів. Наші бабусі з дідусями любили зробити кожну кімнату іншою, а от європейці надавали перевагу однотонному покриттю стін фарбою. 

4. Шафа в коридорі

І зараз коридори обладнані шафами й комодами для зберігання речей, але в радянські часи така стінка обов’язково зустрічала кожного гостя дому. Це було чудове місце для верхнього одягу та взуття. Де ж іще його зберігати?

5. Дзеркало

А куди ж без трюмо? Мабуть, дзеркало з тумбою можна було побачити у кожній радянській квартирі. Хтось ставив його в коридорі, а хтось використовував у спальні.

6. Пакет з пакетами

Хіба можна взяти й викинути пакет? Набагато раціональніше зберігати їх в одному місці, наприклад в найбільшому пакеті! По-перше, це зручно, а по-друге, не потрібно кожного разу купувати нові кульки в магазинах. 

7. Штори

Щільні, цупкі й довгі штори – це ознака класичного дизайнерського рішення. Вони добре захищають від сонця, але водночас є місцем накопичення пилу. Сучасні тенденції все ж схиляються до чогось легшого, практичного й природнього. 

8. Речі

Лише люди з нашим менталітетом звикли кожен вільний куточок заставляти непотрібними іграшками, сувенірами, сервізами тощо. Серванти з посудом та величезні бібліотеки – це пережитки минулого, які були популярними в радянські часи. 

Які з цих елементів ви пам’ятаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector