Що робити, якщо ви подавилися, а поруч нікого немає, щоб вас врятувати?

Подавитися може кожен, і коли поруч є хтось, хто може надати екстрену допомогу – це велика удача. А що робити, якщо поруч нікого не виявилося?

Чужорідний предмет може закупорити верхні дихальні шляхи частково, коли потерпілий може хоча б трохи самостійно дихати, кашляти і повністю, коли повітря вже не надходить у легені.

Подавитися їжею на самоті, значить потрапити в неймовірно небезпечну для життя ситуацію, тому намагайтеся їсти повільніше і ретельно пережовувати їжу.

Досвідчений парамедик Джефф Реман, з 22-річним стажем в наступному відео покаже, що робити в тому випадку, якщо ви подавилися і не можете дихати. Звичайно, цей процес може бути болючим, але в питанні життя і смерті біль часом відходить на другий план.

Отже, ми коротко опишемо вам наступні дії:

  1. Головне – не панікувати і чітко усвідомлювати, що потрібно робити. Паніка не дасть вам зосередитися на самодопомозі і тільки погіршить становище.

  2. Потрібно одразу ж стати на коліна та добре спертися руками об підлогу.

  3. Різко приберіть руки в сторони і впадіть грудьми на підлогу. Удар повинен підвищити тиск в легенях, чужорідне тіло може вилетіти з дихальних шляхів.

А ви знали про цей метод?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector