Що робити, якщо чоловік не дає гроші

Я виховувалася в хорошій сім’ї, батьки сприяли тому, щоб я отримала гарну освіту, придбали мені квартиру в обласному центрі. Після закінчення університету я почала працювати в престижній фірмі, кар’єрний ріст пішов вгору і зараз я отримую хорошу зарплату, автомобіль від фірми.  

Насправді така передісторія мого життя не важлива, це я розповідаю для того, щоб ви зрозуміли, як я жила раніше, і як живу зараз. Ніколи не шикувала, але обмежувати себе в чомусь не звикла. В тридцять років я одружилася, проживаємо разом з чоловіком вже понад рік.  Конфлікти у нас виникають лише на матеріальній основі. В перші місяці вирішили розподіляти бюджет так: разом оплачувати за продукти та квартиру, а решту витрачати на свій розсуд. Хочу наголосити на тому, що заробляю я значно більше, ніж мій коханий.

Нещодавно чоловік заявив, що я повинна віддавати всю свою зарплату йому,  а він буде розпоряджатися ними, адже я часто витрачаю гроші “на вітер”. Каже ще мені, що гроші потрібно рахувати, тому він все буде записувати, я можу бути спокійна за кожну копійку. Мене це здивувало, але я не хотіла провокувати конфлікт, тому погодилася. 

Ось ми прожили за цим правилом один тиждень – і це був найгірший період в моєму житті. Пішли ми разом з ним в торговий центр, я взяла собі професійні шампуні, косметику, ще догляд за шкірою, оскільки маю певні проблеми. Він побачив чек на три тисячі гривень і розчервонівся. Чек оплатив, хоча і демонстрував своє невдоволення. Ввечері вдома чоловік закликав мене на “серйозну” розмову, говорив, що я купую надто дорогі речі, є аналоги  цих засобів,  мені просто треба навчитися економити. Мене обурили такі зауваження, адже я працюю зранку до вечора, отримую зарплату у валюті, тому можу собі позволити такі витрати. 

Пошепки

Вирішила не сперечатися, але змінювати нічого не збиралася, просто не хотіла з поганим настроєм лягати спати. Наступного дня він сказав, що затримується на роботі, тому попросив мене купити продукти, гроші кинув на картку. Я побачила чотириста гривень і ледь не отетеріла. За таку суму можна купити макарони, цукор і кілограм м’яса. А мені ще і авто заправити треба. Абсурдним є те, що скидує він мої гроші, і з них я можу придбати значно більше.

Загалом після великого скандалу, ми з чоловіком вже не розмовляємо декілька днів. Він віддав мені всю суму, і сказав, що я надто балувана. Ну і не нахабство? Зараз він шукає квартиру в оренду і хоче переїхати. Натякнув, що може передумати, якщо я попрошу вибачення і зрозумію свою помилку. 

Я просто шокована, люблю його, але не збираюся просити в нього мої ж зароблені кошти. Що робити далі, не знаю. А якщо діти підуть? Як ми будемо їх виховувати, якщо й самі не можемо розібратися. Підкажіть, як вчинити в такій ситуації. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector