Що робити, якщо розетка постійно вивалюється зі стіни

Лагодити розетку не так важко, як це здається на перший погляд. З цим може впоратися кожний, головне пам’ятати про заходи особистої безпеки. 

Якщо ваша розетка постійно випадає з отвору в стіні, то ми сьогодні розповімо, як найкраще усунути цю проблему.

ЯК ПОЛАГОДИТИ РОЗЕТКУ

Найважливіший крок: знеструмлення розетки. Відімкніть подачу електроенергії в блоці живлення. Далі можна її розібрати. 

Ні в якому разі не варто працювати з увімкненою напругою, оскільки це може призвести навіть до летальних випадків. Перед тим, як приступати до роботи, переконайтеся, що в розетці відсутня напруга. Це можна робити за допомогою індикаторної викрутки. Далі виймаємо декоративну панель, щоб отримати доступ до підрозетників. 

Переглядаємо затискачі фіксації – якщо вони дійсно не працюють, то переходимо до наступного кроку.  Потрібно нанести на краї стінок отвору та й на саму розетку рідкі цвяхи. Так ви отримаєте значно кращий ефект. 

Розетку потрібно одразу вставити в отвір та притиснути її. Далі беремося за регулювальні болти – їх потрібно притиснути до кінця. В цей момент невелика кількість клею може вийти на зовні, її потрібно витерти тканиною або ж просто паперовою серветкою. 

Залиште розетку підсохнути на добу, щоб рідкі цвяхи були максимально міцними. А далі можна встановлювати декоративну панель.

Тепер перевіряємо міцність розетки: для цього декілька разів слід встромити і вийняти вилку.

Вам був корисний цей спосіб?

 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector