Що стає недосяжним для жінки, у якої немає серйозних стосунків

Зараз говорити про безпорадність самотніх жінок навіть смішно. Наші панянки здатні зруйнувати застарілі стереотипи і збудувати щасливе життя навіть без участі в цьому другої половинки. Тож вираз про те, що холостяки – щасливчики, а холостячки – нещасливі, не має ніякого змісту. 

З такою дискримінацією жінки боряться вже не одне десятиліття. 

Ми працюємо на тих же посадах, що й чоловіки, будуємо кар’єру, займаємося саморозвитком, ставимо на ноги дітей. 

Зате чоловіки впевнені, що без них наше не має неможливе. 

Одначе, як би ми не противилися, без любові жити важко. І все-таки існують пункти, яких самотні дами позбавлені, адже поки не знайшли гідного кандидата. Про що йдеться? Зараз розберемося.

1. Радість турботи про чоловіка

Люди створені для кохання. Тож, якщо у когось із них немає партнера, то, передусім, їм немає з ким ділитися своєю любов’ю. Одначе, дбати можна і про улюблених тварин, дітей чи рідних. Але куди кращою буде насолода від уваги коханої людини.  

Більшість чоловіків переконані, що це закладено у жінці природою – ділитися своїм тепло. Тож, якщо виливати свої емоції немає куди, панянки, начебто стають нервовими та злими.

Але, як ми вже казали, жінка завжди знайде, про кого подбати. 

2. Можливість надихати і бути музою

Цей пункт, очевидно, також є стереотипом. Але дехто стверджує, що жінка, яка має партнера, значно частіше чує у свій бік компліменти. Можливо, це через впевненість у собі та самодостатність, які не завжди пов’язані із сильною статтю. А, можливо, і справді через те, що поряд із хорошим чоловіком жінка розцвітає.. Хто знає… Зате нерідко буває так, що й від коханого доброго слова не дочекаєшся. Тож висновки робити вам.

Пошепки

3. Спільні думки та обов’язки

Дехто вважає, що найпрекрасніше у сімейному житті – це ділити з кимось побут та обов’язки, а не тягнути все на собі. У дечому це цілковита правда. Але не варто забувати, що для цього, перш за все, варто знайти надійного партнера, який погодиться робити те що стереотипно не входить у його повинності. Головне, дійти взаєморозуміння!

4. Близькість

Настрій жінки і справді мінливий. І найбільшу роль у цьому відіграє біологічна складова. Тож дуже важливо, щоб жінка мала стабільний цикл. Це своєю чергою підтримуватиме її психічний та фізичний стан у нормі. І ні для кого не секрет, що для цього потрібна наявність постійного партнера. 

Отож, існує безліч застарілих думок про те, що жінки не варті зовсім нічого без своїх партнерів. 

Але всім нам відома приказка: скільки людей стільки й думок.

Достатньо просто озирнутися довкола і ви помітите, скільки самотніх жінок добилися успіхів. Яких висот вони змогли досягнути, доклавши до цього власні зусилля.  

У деяких випадках трапляється навіть навпаки. Переживши чимало біди у шлюбі з чоловіком, жінка закривається. Партнер руйнує її потенціал та забирає всі сили. Тому не забувайте, що добре буває тільки з правильними людьми.

Що думаєте про це?

Чи розділяєте позицію автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector