Що треба знати, щоб в будинку водилися удача і гроші

Ще з давніх часів люди вірили у різноманітні повір’я та прикмети, які стосувалися нового віника. Як не крути, а він живе у будинку кожної господині і обійтися без нього просто неможливо! А чи знали ви, що звичайнісінький віник може принести у ваш дім щастя та багатство, якщо правильно з ним поводитися? Сьогодні, ми розповімо вам про це!

Забобони про новий віник

Звичайно, з часом будь-який віник зношується і зовсім псується. Саме тоді ми і наважуємося замінити його на новий. Та чи знаєте ви, що викидати старий і купувати новий теж потрібно правильно? Насправді, неправильний ритуал позбавлення від старого віника може навіть нашкодити вам.

Від старого віника потрібно позбавлятися правильно. Найкращим варіантом буде віднести і викинути його якнайдалі від будинку. Тоді заздрісники не зможуть використати його проти вас і зурочити.

Також, не варто позичати віник сусідам, друзям й іншим стороннім людям, тому що це може принести багато нещастя вашому дому.

Якщо ви викинули мітлу поблизу дому, не дивуйтеся тому, що почали частіше хворіти. Цей вчинок може призвести до депресії, або навіть травми ноги.

Також, кажуть, що коли новий віник перед прибиранням випадає із рук, можна загадувати бажання і воно обов’язково збудеться! А інша прикмета каже, що новим віником треба змести трохи сміття до порогу, щоб ваша родина жила у достатку, а прибутки примножувалися.

Повір’я вимести гостей

Вважається, що якщо на підлозі лишився прутик віника – можна чекати гостей і накривати на стіл. Також, на прихід гостей може вказувати й те, коли дитина несподівано почала мести підлогу віником.

Якщо у вашому домі часто з’являється людина, яка вам неприємна, варто просто підмести сліди, після того як вона піде. Повір’я каже, що після такого, незваний гість почне приходити рідше, або взагалі припинить візити.

А ось після того, як ваш будинок покинуть хороші люди, краще не прибирати.

А ви вірите в ці повір’я та забобони?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector