– Що це таке? Невже грошей на нормальний подарунок не було? – пирскала невістка за столом, коли я принесла пакунки

У моєї невістки 1 січня день народження, ось таке подвійне свято. І я завжди стараюся купувати якісь хороші та гідні подаруночки. 

Хоча Олені дуже і дуже важко догодити. Бо вона одразу починає порівнювати мої подарунки з тими, які їй надіслала мама. Сваха, Інна Дмитрівна, роками живе та працює в Італії. Звісно, вона заробляє там набагато більше, ніж я. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Невістка звикла до заробітчанських грошей та розкоші. Навіть в магазині не купує якісь сири та ковбаси, а чекає, поки мама з Риму привезе. 

– Я не буду їсти ось це. 

– Хороший сир і нормально коштує.

– От ви хочете – то можете цим сиром труїти свій організм. А я не їстиму. 

Ну і вибаглива Олена не тільки до продуктів, але й одягу. Має дуже дорогі дизайнерські сукні, багато сумочок, косметики. Це все провозить їй мама закордону. Бо невістка вважає, що нашим українським ганчір’ям хіба підлоги туалеті мити. 

Чесно, я не знаю, як мій син міг закохатися в таку дівчину? Їй все не так, неможливо догодити. Я за роки якось пристосувалася до її вибриків та навчилася не звертати увагу. То проблеми Ігоря, що має таку норовливу жінку, а не мої. 

Ми звикли всі свята разом проводити, бо тоді в гості приїздить сваха. Та і мені самій кортить послухати, як там пані Інна поживає, що нового розповість про роботу чи країну. На щастя, з нею у мене нормальні стосунки. 

Так от, в обід 31 сваха приїхала. Олена тоді так скандалила, переживала, аби її мама не затримувалася на кордоні через черги. Бо зараз всі ті заробітчани ринули додому, як сарана. 

Звісно, пані Інна привезла декілька пакетів з гостинцями. У сумці були дорогі вина різних сортів, нарізки з ковбас, хамону, сири, рибка, консервація, крупи та ще окремий пакунок з солодощами для онуків. 

Пошепки

Ми підготувалися до свята, накрили дуже гарний стіл. Переважно, там були смаколики свахи. 

Ну і от куранти пробили 12 годину і я вирішила одразу принести невістці її подарунок. До того декілька днів ходила з одного магазину в інший, аби щось вибрати. Знала, що цей рік Зеленого Дракона і хотіла вибрати у цьому кольорі. 

Взяла гарний сервіз, 6 зелених чашечок з золотими вушками, заварник та ще велику тацю. Цей набір мені обійшовся майже у 3 тисячі гривень, маючи зарплату 8. Ну але ж це свято, тим паче, невістка не чужа людина. Ще й попросила красиво запакувати у папір та наклеїти бантик.

– Ось, Оленко, вітаю тебе зі святом. Нехай цей рік принесе тобі щастя, радість ну і перемогу. 

Невістка криво посміхнулася та навіть не стала розпаковувати мій подарунок.

Натомість коли побачила, що їй привезла мама з Італії – то сама аж дар мови втратила. У пакунку був набір з золотих сережок, браслетика, підвіски та колечка. На кожній прикрасі були ще й камінчики. Звісно, це задоволення не коштує так, як мій чайний набір. 

– Мамо, вау! Яка краса! Я просто в шоці, дякую. Це найкращий подарунок!

Мені стало дуже неприємно. Не дивлячись на комендантську годину, тихенько одягнулася та пішла додому. Добре, що живу в сусідньому районі та йти пішки 10 хвилинок. 

Син наступного ж ранку зателефонував та почав вибачатися за жінку. Я удала, що мені ні каплі не образливо і все добре. Ніхто за столом навіть не помітив, що я пішла геть. 

Однак, нащо просити вибачення за іншу людину, якщо вона сама не шкодує про такий вчинок. Нехай далі тішиться таким подарункам. 

От що мені робити? Поїхати також на заробітки, аби нарешті догодити невістці чи що? 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector