Що ваша група крові може сказати про ваш характер?

Людський характер залежить від певного набору генів. Тому не дивно, що група крові може впливати на наші риси, адже вона також передається нам від батьків. 

Вчені провели ряд досліджень і виявили взаємозв’язок між групою крові та невротичністю і екстравертністю. 

Коли дослідили поведінку юнаків у підлітковому віці, то з’ясували такі закономірності: власники 2-ї групи крові більш практичні, ніж решта. 

Також існує певна теорія, яка стверджує, що кожна група крові має свій раціон. Про це детально розповів Джеймс Д’Адамо в своїй книзі “Eat Right for Your Type”. На її основі Донна Гейтс написала “The Body Ecology Diet”. А ще власники кожної групи крові є більш схильними до одних хвороб і захищеними від інших. Наприклад, статистика свідчить, що 8 з 10 дітей, які страждають на аутизм, мають 2-гу групу крові. 

Тепер зосередимося на зв’язку між групою крові та характером. 

1-ша група крові

Відомі особистості з 1-ою групою крові: королева Єлизавета II, Джон Леннон, Пол Ньюман, Елвіс Преслі, Рональд Рейган, Аль Капоне, Джеральд Форд, Михайло Горбачов, Джон Готті, Крістал Кей. 

Власники цієї групи крові дружелюбні і вимогливі. Вони звикли досягати поставлених цілей і критично ставитися до своєї діяльності.

У них є лідерські задатки. Вони стресостійкі. Від природи у них добре розвинене шосте чуття. Їхня поведінка впевнена. Інколи здається, що їм байдуже на оточуючих.

Відносини у них складуться з людьми, у яких перша або четверта група крові.

2-а група крові

Відомі особистості з 2-ою групою крові: Алан Алда, Адольф Гітлер, Ліндон Джонсон, Річард Ніксон, Джет Лі, Маки номія, Рик Джеймс, Джордж Буш, Аюмі Хамасакі, О. Джей Сімпсон, Брітні Спірс.

Серед жителів Японії у 74% саме ця група крові. Вони не вміють справлятися зі стресами, що часто відображається на їхньому самопочутті.

Пошепки

Більшість цих людей – інтроверти. Сфери їхніх зацікавлень: наука чи математика. Вони хороші командні гравці, але також можуть показати хороші результати в індивідуальній роботі. До оточуючих вони ставляться з обережністю, а їхню довіру потрібно заслужити.

Сумісність виникне з представниками другої і четвертої групи крові. 

3-я група крові

Відомі особистості з 3-ою групою крові: Том Селлек, Міа Ферроу, Пол Маккартні, Леонардо Ді Капріо, Вінс Янг, Акіра Куросава, Джек Ніколсон, Лучано Паваротті,

Це креативні людини. Вони не бояться виражати свої емоції. У них високо розвинене почуття емпатії, хоча, на перший погляд, може здатися, що вони егоїстичні натури. 

Вони поєднують в собі амбіційність та проникливість.

У власників цієї групи крові можуть виникати такі захворювання, як вовчак, розсіяний склероз або хронічна втома.

Відносини складуться з представниками третьої та четвертої груп. 

4-а група крові

Відомі особистості з 4-ою групою крові: Томас Едісон, Боб Сапп, Миява, Джекі Чан, Кен Китамура, Джон Кеннеді, Мерилін Монро, Мік Джаггер.

Їхня поведінка непередбачувана і залежить від конкретної ситуації. Наприклад, сьогодні вони емоційні та відкриті, а завтра сором’язливі й стримані.

Власники цієї групи крові люблять відрізнятися від інших і в різний спосіб проявляти свою індивідуальність.

У відносини вони можуть вступити з представниками будь-якої групи крові.

А яка у вас група крові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector