Що відбувається, коли ти відпускаєш сильну жінку. Будь ласка, вбий собі це в свою голову!

Нарешті ти усвідомлюєш, що вона пішла… Ти вже зрозумів, що відпустив її, що більше такої в твоєму житті не буде. Але тобі не буде від цього легше.

Ти робиш краще не собі, а їй, бо сильній жінці не треба таких, як ти. Сильній жінці потрібний той, хто буде її берегти.

Сильна жінка знає собі ціну, вона не дозволить неповажного ставлення до себе. І вона не повернеться, а ти більше такої не знайдеш ніколи.

Сильну жінку не зможе зламати маленький незрозумілий хлопчик, який прагне самоствердитись через когось. Ні-ні, бо сильна жінка з кожною слабкістю стає лише сильнішою. Вона не буде чекати, поки ти негативно шокуєш її ще раз.

Сильна жінка дасть тобі час. На що? На те, щоб ти посумував, поплакав, попереживав і навіть понив. Вона не з тих, хто буде лукавити. Вона покаже, що їй боляче, але бігати за тобою точно не буде. Вона буде відновлюватись і в майбутньому більше ніколи не буде з тобою. І з такими, як ти, теж.

Вона більше не буде плакати через тебе, бо ж ти був таким дурненьким. Ти тільки зараз розумієш, кого втратив. Але коли ти її відпускаєш, то відкриваєш для неї нові горизонти. Вона самодостатня, їй не потрібний ти, їй цікаво бути і наодинці з собою.

Вона знає, вірить, чекає того єдиного чоловіка, який буде сильнішим за неї та візьме її під своє крило. І такий обов’язково знайдеться, адже вона його заслужила. Думаєш, вона бігатиме за тобою? Ні.

Вона не буде приходити до тебе, не буде викладати в мережу провокативні фото з чоловіками, щоб ти ревнував. Їй паралельно вже, що ти там про неї думаєш. І якщо ти побачиш усмішку на її обличчі, то це правда.

Вона не буде прикидатись, вона вище, ніж любовні інтриги. Запам’ятай собі нарешті, хлопчику. Ти її відпустив і їй тепер тільки краще без тебе.

Бігати вона за тобою не буде ніколи і нізащо. Не буде дзвонити і надсилати фото з текстом, що скучила. Можеш собі про це навіть не мріяти. Ніхто не буде за тобою плакати, благати тебе повернутись, плести інтриги.

Ти ще такий маленький, а вона вже давно сильна й віддана. Тільки от ти був її помилкою, яка її багато чого навчила. Вона сама собі усе, а ти? Ти для неї порожнє місце.

А як ви вважаєте, що характеризує сильну жінку?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: