– Що з вас за батьки, як собі таке дозволяєте? Не спам’ятаєтеся, як залежними будете! – Мама влаштувала концерт, соромно зізнатися

Ми з чоловіком звичайне молоде подружжя. Познайомились в студентські роки та відразу після випускного побралися. Якийсь час орендували житло, та було важко, обидвоє багато працювали. Врешті вдалося оформити кредит для молодих сімей. Тоді й синочок народився. 

Оскільки житло ми придбали під забудову вирішили переїхати до мами. Треба ж кожну копійку берегти. А ненька одна у двокімнатній квартирі живе. 

З моєю мамою зовсім не просто. Я завжди це знала, тому й раніше не хотіла з нею жити. Не встигли ми переїхати, як вона почала пхати свого носа в наші з чоловіком стосунки, розповідати, як виховувати сина, готувати й прибирати. Я ледве це витримувала.

І ось якось чоловік повернувся з роботи та приніс дороге крафтове пиво. Як я зраділа, взагалі алкоголь не вживаю, але пиво люблю. Ще й не пила майже два роки.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Сина я й досі годую, та знаю, що кілька ковтків ніяк не зашкодять. І щойно я налила собі пів склянки – на порозі з’явилась моя мама.

 – Що ти собі думаєш? Ти ж годуєш!

 – Мамо, я ж трошки зовсім.

Пошепки

 – Та що ж ви за батьки, як собі таке дозволяєте. Не спам’ятаєтесь, як залежними станете!

 – Мамо, що ти таке кажеш?

 – Я не дозволю, щоб дитина таке бачила. 

Відтоді мама щодня мені мізки промиває. Каже, що в мене проблеми, а чоловік мій взагалі залежний і його лікувати треба. Нещодавно йому кум подарував коньяк дорогий. Приніс додому й у шафу поклав, а ненька взяла й вилила його.

 – Мамо, нащо ти це зробила? Ми б комусь подарували.

 – Ти потім ще дякуватимеш! Я колись з твоїм батьком через алкоголь розлучилась

Чоловік вже не витримує. Каже, що краще платитиме гроші за оренду, а мені так прикро. Не знаю, як бути. Я вже доросла людина, але й зараз почуваюсь, мов підліток.

Як гадаєте, така поведінка мами нормальна?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector