Що за мода у чоловіків пішла? Поводяться, наче якісь малі діти, а не дорослі люди!

Знаєте, що я вам скажу, любі читачі? Дійшла до висновку, що зараз такі часи, що жінкам не потрібні чоловіки. Ну їх навіть чоловіками важко назвати. Радше, це просто діти у дорослому тілі. 

І не дарма я так вважаю. От мій шлюб розвалився давним-давно, а я досі не хочу нових стосунків. Мій горе-колишній не міг навіть тарілку чи чашку після себе помити. А про те, аби поприбирати, винести сміття чи елементарно допомогти жінці годі казати! Я чула тільки одну фразу “жінка повинна все робити вдома, вона ж господиня”. І байдуже, що я також відпрацювала на роботі цілий день та приїхала втомлена. 

Тому я розлучилася. Звісно, свекруха довго намагалася мені пояснити, що за її синочком треба бігати, як з писаною торбою. Їстоньки приготувати, сорочечки під лінійку поскладати, шкарпеточки рученятками помити та попрасувати. Написала мені цілий список, що її синочок любить їсти. Мені здавалося, що я дійсно живу з малою дитиною, а не з дорослим чоловіком. Ще чуть-чуть – і я б точно перетворилася на якусь Попелюшку. 

Спершу всі родичі співчували. Однак, мені до одного місця ті співчуття, вірите? Я маю час на те, аби просто відпочити, піти з подругами у кафе, поїхати на море чи в гори, влаштувати собі шопінг. Це не самотність, а просто насолода. Тепер я не стою на кухні біля плити, а живу у своє задоволення. Замість ганчірок та швабри – гарний манікюр, перегляд улюбленого фільму чи відпочинок у спа.

Та не всі чоловіки такі підлі. У мене є одна подруга, Інна. Вона декілька років тому закрутила роман з одним співробітником, Дмитром. А через декілька місяців завагітніла від нього. Ну а Дімка ж був одружений, мав свою родину. Однак, подругу на аборт не відправив, а всіляко допомагає фінансово. То дасть гроші на підгузки, одяг, іграшки. Сам купив їй коляску, ліжечко, заплатив за палату у приватному пологовому. 

Хоча Інна зараз одружена, але Діма не забуває платити на доньку Світланку аліменти. І ще приїздить щовихідних у гості, аби побачитися з донечкою. Їй одразу пощастило знайти для Світлани гарного вітчима та хорошого тата. Обоє чоловіків дуже люблять донечку та гарно до неї ставляться. Інна навіть зараз живе у свого нового чоловіка, ніде не працює. Він повністю утримує Інну та доньку. 

Пошепки

Але знаєте, такі випадки трапляються раз на мільйон. І не варто сподіватися, що вам також відважний принц попадеться. 

Мені здається, що найщасливіші жінки в Україні – це якраз розлучені. Які вже не тягнуть на собі чоловіка-трутня, а насолоджуються самотністю. Мають стільки вільного часу, аби пожити для себе. Не дарма люди кажуть, що після розлучення у жінки відкривається друге дихання та вона наче розцвітає. 

Жінки (а особливо ті, які щойно вийшли заміж) запам’ятайте – ніколи не прислуговуйте чоловікам. Якщо ви бачите хоча б каплю якоїсь безвідповідальності, несамостійності та приниження, то одразу пишіть заяву на розлучення. Зараз чоловіки стали такими безпорадними, такими лінивими, що просто словами не передати!

Бо з такими чоловіками ви тільки себе погубите!  Воно вам треба, біля нього бігати та соплі підтирати? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Ви погоджуєтеся з такою думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector