Що засмічує раковину: 7 злих ворогів сантехніки

Більше ніколи не буду так чинити.

Наша кухонна раковина кожного дня бачить гори посуду, овочі, фрукти, залишки їжі, засоби очищення та багато іншого. За нею необхідно ретельно та дбайливо ставитися й не заливати туди все підряд. 

Багато людей вважає, що щоб не допускати засмічення раковини, достатньо просто не змивати в ній великі шматки їжі. 

Сантехніки нас запевняють в іншому: вони склали список речей, яким категорично не місце в мийці.

Що не можна зливати в кухонну мийку

 1. Борошно

  Більшість з нас, зібравши залишки борошна зі столу, змиває його в раковину. Але після контакту з водою, воно набухає і засмічує каналізацію.

 2. Яєчна шкаралупа

  Ніколи не чистьте яйця над раковиною: зібрати усі дрібні шматки шкаралупи неможливо. Ці частинки зазвичай потрапляють в каналізацію, затримуючи великі частинки сміття.

 3. Кавова гуща

  Насправді, кавова гуща осідає на стінках труб й має накопичувальний ефект. Мало ж хто догадається, що такі дрібні крупинки здатні завдати такої шкоди.

 4. Рис і макарони

  Рис і макарони – клейкі продукти, тому воду з них потрібно зливати дуже акуратно. 

 5. Побутова хімія

  Засоби для чищення містять багато твердих сполук, які теж осідають на стінках труб й залишаються там на довго. Жодний фільтр не здатний знешкодити ці хімічні речовини.

 6. Олія, що залишилася після обсмажування

  Жир не розчиняється, він залишається на стінках труб, а після контакту з холодною водою в мить застигає і засмічує каналізацію. Таку олію краще перелити в пластикову пляшку й викинути в сміття.

 7. Наклейки

  Під час промивання продуктів, наклейки просто зісковзують з них, потрапляючи в раковину. Детально оглядайте овочі й фрукти.

Ви часто зливаєте перелічене в раковину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector