Щоб буряк виріс великий та солодкий, підживіть його цим натуральним добривом

Смачний та солодкий буряк мріють отримати абсолютно усі дачники. Звичайно ж, заради такого гарного врожаю потрібно багато працювати та слідкувати за станом рослин на городі. Сьогодні ми розповімо вам декілька секретів, які допоможуть отримати гарний та смачний врожай буряків!

Для того, аби отримати великий та гарний буряк не варто садити його занадто щільно. Коли він зійде, його необхідно прорідити так, аби між рослинами була відстань у 15-20 см. Також, слідкуйте за поливом, він має бути регулярним, але не надто рясним, адже у такому випадку, рослині не вистачатиме повітря.

Не варто підживлювати буряк гноєм, адже він містить велику кількість азоту, який сприяє росту саме зеленої частини рослини. Крім того, гній може зробити буряк гіркуватим та блідим. Слідкуйте за кислотністю ґрунту, я кому росте ваш буряк, рН землі має бути 6,5-7,5. Якщо земля кисліша, додайте трохи золи або яєчної шкаралупи.

До землі із лужним середовищем краще додавати торф, курячий послід або комплекс добрив (сульфати, суперфосфати, гідро фосфати амонію)

Через 2 тижні після прорідження грядок, буряк необхідно обробити розчином золи та солі. Для цього вам просто необхідно змішати відро води, 400 г золи та 1 столову ложку солі. Отриманим розчином одразу поливаємо наші буряки.

Не забудьте полити буряки розчином бору. Робиться це лише один раз за весь період. У відрі води розчиняємо 10 грамів борної кислоти й поливаємо буряки. Завдяки цьому, врожай матиме гарний колір та приємний смак.

Якими секретами вирощування буряків можете поділитися ви?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: