Щоб гроші не йшли на вітер: вчимося підбирати одяг під тип фігури

Існує безліч різних типів жіночої фігури. Деякі з них більш поширені, ніж інші, але кожен з них має свій унікальний набір характеристик. У статті ми розглянемо 5 найпоширеніших типів жіночої фігури. Якщо ви зможете визначити, який з них найкраще описує ваш тип фігури, ви зможете попрацювати над тим, щоб підкреслити свої особливості та виглядати якнайкраще!

Перший тип фігури – яблуко. Для цієї фігури характерна більш округла талія, а також часто більш об’ємне погруддя. Якщо у вас фігура типу “яблуко”, вам варто звернути увагу на одяг, що підкреслює талію, і уникати одягу, що занадто обтягує. Другий тип – це груша. Для цієї фігури характерний менший бюст і більш виражені стегна. Якщо у вас фігура типу “груша”, вам слід шукати одяг, який лягатиме по вашим вигинам, і уникати занадто вільного або мішкуватого одягу.

Третій тип фігури – пісочний годинник. Ця фігура характеризується невеликою талією і бюстом однакового розміру з стегнами ( тобто в них однаковий обхват).Якщо у вас фігура типу “пісочний годинник”, вам слід шукати одяг, що підкреслює талію, і уникати занадто вільного або мішкуватого одягу. Четвертий тип фігури — перевернутий трикутник: Цей тип фігури характеризується широкими плечима і вужчими стегнами. Якщо у вас фігура “перевернутий трикутник”, слід звернути увагу на одяг, що підкреслює нижню частину тіла. Без об’ємного верху.

Незалежно від того, який у вас тип жіночої фігури, пам’ятайте, що ви прекрасні такі, які ви є! Кожен по-своєму. Прийміть свої вигини та полюбіть себе! :)

Чи вважаєте ви, що певні типи одягу краще виглядають на певних типах фігур?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Viktoria
Adblock
detector