Щоб не хворіти – приберіть кислоту! 10 способів покращити баланс в організмі

З народження в організмі існує лужне середовище. Правда, з часом через неправильне харчування, шкідливі звички, надмірне вживання алкоголю перетворюють його в кислотне середовище, у якому розвиваються патогенні мікроорганізми та навіть ракові новоутворення.

Ситуацію виправити можна за допомогою правильного харчування, яке відновить баланс в організмі. 

10 способів створити в організмі лужне середовище

1. Кожен день потрібно починати зі склянки води та соку вичавленого лимона. Хоча лимон є кислим, у ньому містяться антиоксиданти, які змінюють кислотність організму на лужне середовище. З цією ціллю можна випивати 1 скл. кип’яченої води з 1 ч. л. яблучного оцту.

2.  Вживайте салати, додаючи до них лимонний сік. Саме у фруктах та овочах містяться усі необхідні мікроелементи, які підтримують в організмі здоровий pH-баланс.

3. Найкраще перекушувати несоленим мигдалем. Він створює лужне середовище та знижує рівень цукру у крові. 

4. Також корисно додавати у свій раціон мигдальне молоко. Можете також готувати ягідне смузі з зеленим порошком типу спіруліни. Насправді, мигдальне молоко є набагато корисніше для людського організму, ніж коров’яче.

5. Ведіть активний спосіб життя та займайтеся спортом. Фізичні навантаження виводять з тканин організму кислоту. 

6. Практикуйте глибоке дихання на свіжому повітрі. У куточку природи, де повітря насичене киснем до того ж попийте чистої води, щоб максимально вивести з організму шлаки.

7. Найбільше окислює організм м’ясо, тому потрібно декілька разів на тиждень робити розвантажувальні дні.  

8. Найкраще виключити солодощі з раціону та солодкі газовані напої. Щоб відновити організм після 200 мл газованого напою, потрібно 30 склянок води!

9. Збільште вживання солодкого перцю, спаржі, броколі, баклажанів та кабачків. Потрібно зменшити кількість картоплі в раціоні, бо крохмаль сприяє підвищенню кислотності. 

10. Зверніть увагу на брюссельську капусту. Її маленькі «качани» поживні і створюють лужне середовище.

Які продукти вживаєте ви?

U2
Загрузка ...