Щоб не перетворитися в бабусю після 45 років, не можна робити 10 речей

Ви досвідчена, яка знає собі ціну, самодостатня леді? Так і залишайтеся такою!

А ось те, чого робити не варто:

Не варто економити на собі

Сім’я зобов’язує. Безперечно, вона — наша головна цінність у житті. Діти, чоловік, кішка — все туди, все краще їм. Але і дітям, і чоловікові, так, всім, крім кішки, потрібно щоб ви виглядали відповідно. Чоловік хоче вами захоплюватися, а діти — пишатися. Відповідайте! А для цього іноді потрібно робити собі приємні подарунки і дозволяти милі радості (якщо, звичайно, це не почесний обов’язок чоловіка). Наприклад, масаж і сумочка. Як вам такий комплект? Або туфлі і спа … Варіант виберіть самі.

Не варто носити «бабусині» наряди

Молодість закінчилася? Якщо ви з цим змирилися, тоді немає питань. А якщо ви насправді молодші, ніж написано в вашому паспорті (там помилка), то не міняйте стильний гардероб на непоказний. Хто сказав, що топ і джинси з кедами не для вас? Хто придумав, що після 40 треба одягатися як голова колгоспу радянських часів?

Наступне «НЕ» випливає з попереднього, і в цьому немає ніяких протиріч.

Не варто надмірно молодитися

Бабусині наряди і яскраво забарвлені молодіжні віяння — дві крайності. А між ними — золота середина. Увімкніть почуття міри, і все буде в порядку.

Деякі речі, які ви носили в молодості, вже не зроблять вас молодшою. Залиште підлітковий одяг в минулому: коротенькі маєчки з дурними написами, легінси — не для вас. Ну і що? Іноді, по ситуації дещо зі свого бурхливого минулого все ж можна одягнути. Але тільки іноді і ні на хвилину не забуваючи про почуття міри, щоб не скотитися в дурний образ «дивної дами, у якої вік на лобі написано».

Відмова від підліткової молодіжної моди не означає що можна …

Скасувати спостереження за трендами

Стежити за ними ще як потрібно! Схаменіться! Вам не «вже 45», а «всього 45».

Не будемо завантажувати вас модними віяннями. Краще ви самі погортайте фешн-журнали, подивіться топи модних блогерів, пройдіться улюбленими магазинами, поміряйте …

І ви побачите, що у багатьох трендів немає чітких вікових рамок. Що білу сорочку, довжину міді, піджак в клітку можна носити в будь-якому віці.

Не підкреслювати свої переваги

Мало приховувати недоліки, потрібно підкреслювати переваги. 

Вам 45? Ну і що? Це привід вдягатися в балахон? Намагаючись приховати зайве, ви ризикуєте заховати гідність. У вас, напевно, є що показати. Груди? V-подібний виріз — для вас. Талія? Яскравий ремінець і приталені силуети — правильний вибір.

Не носити підбори

Це помилка. Кеди шпильці не конкуренти. Вони зручні стильні, і ніхто з цим не сперечається. У балетках, лоферах дуже комфортно, а в мюлях ще й супер модно. Але каблук повинен бути у вашому взуттєвому асортименті. Причому (і тут як раз той випадок, коли вік потрібно врахувати) це повинні бути дорогі туфлі з якісної шкіри і бажано не одна пара. Залиште бюджетні варіанти студентам.

А ось висота має на увазі не тільки тоненьку шпильку, а й стійкий зручний каблук. Носіть туфлі на підборах хоча б періодично, просто так, а не по великих святах, щоб не забути, як це робиться.

Не варто купувати дешеву білизну

Дешева білизна — погана ідея в будь-якому віці. Краще менше, але краще: не 20 штук різнокольорових бюстів і трусиків, а 5-6 дорогих комплектів. Ви на це заслуговуєте. Тим більше, що правильно підібрана білизна відмінно моделює фігуру і нівелює її недоліки.

Не варто нехтувати технікою вікового макіяжу

І не тільки. Макіяж це завершальний момент. А першими номерами вашого списку повинні стояти косметолог, процедури омолодження і якісна антивікова косметика. У якому порядку, визначте самі. І лише в самому кінці — макіяж. Але його потрібно навчитися робити з урахуванням ваших вікових змін. Умілий віковий грим здатний створити диво.

Не варто запускати тіло і …

Навіть в молодості пружність, підтягнутість є далеко не у всіх. Але і ті, кому колись випав «щасливий квиток стрункості», в 45 повинні задуматися про фітнес, біг вранці, аеробіку або йогу. Що вам до душі? Два тренування в тиждень — і вашим змін будуть заздрити!

Наш останній пункт, він же головний, і він дуже пов’язаний з двома попередніми.

… здоров’я

Цього робити категорично не можна. Хвора ви будете не потрібні сама собі. Робити щось на шкоду своєму здоров’ю? Вчені-психологи вважають така постановка питання вкрай егоїстична. Адже всі тяготи ляжуть на тих, заради кого ви «жертвували» своїм здоров’ям.

А що може бути простіше профілактики? Краще періодично в плановому порядку відвідувати стоматолога, мамолога, ендокринолога, ніж потім лягати під ніж.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: