Щоб цибуля добре вродила, потрібно перед посадкою обробити сіянку спеціальним розчином

Ніщо так не радує око справжньої господині, як хороший врожай.

Щоб цибуля зійшла добре, не була знищена шкідниками та різними хворобами потрібно знати певні секрети. Саме способи, які ми підготували для вас, допоможуть вам зібрати хороший урожай: цибуля буде мати привабливий і якісний вигляд та довго буде зберігатися. 

Ці способи стосуються обробки насіння, дуже уважно віднесіться до цього етапу.

Існує три основні методи!

  1. Термальний спосіб.

Щоб ваша цибуля зійшла якнайшвидше, потрібно прогріти сіянку. Це треба робити дуже повільно й акуратно, інакше можна отримати протилежний результат. Помістіть насіння в воду спочатку при температурі +24 — +28 градусів, дрібні цибулинки на 2 тижні, а більші – на 3 тижні. Якщо вода буде +35°, то термін зменшується до 1,5 тижні. В останній день прогрівайте при +40°С —  12 годин. 

  1. Розчин солі.

Приготувати сольовий розчин для цибулин дуже просто, а от ефект буде вражаючий: сіль запобігає захворюванню грибками та нематодою. І варіант такий є не затратним. Отже, змішайте 1 ст. л. солі на літр води. Сіянку потрібно занурити в посудину з цим розчином на 20 хвилин. Також замість солі можна спробувати соду.

  1. Розчин марганцівки або мідного купоросу.

Це найкращий засіб для дезінфекції. Такою речовиною ви попередите безліч захворювань. Підготуйте розчин: розчиніть 1,5 столові ложки препарату в 10 л. теплої води. Насіння замочувати в такій суміші протягом 20 хвилин. 

Ваш врожай буде чудовим!

Ви замочуєте насіння перед посадкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector